2733
2734

بپرس منو دوس داری ?😁😎

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بپرس منو دوس داری ?😁😎

درست جواب نمیده .قبلنابازمیخندید الان که خیلی بی تفاوته

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

پس دوست نداره😐

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2738

میخنده😐🙄

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢

شاید دغدغه کاریش زیاده

والا تو این گرونی و بدبختی مردم نفس کشیدنشونم یادشون میره خندیدن که دیگه یادش بخییر

حتما هردقیقه یکبارازش میپرسی 

میگن همین که یه شیر اب توخونه که چکه میکنه پامیشه اونو درست میکنه نشونه ی علاقش به خونه و زندگیشه حالا سرکارهم که میره براخونه خرید میکنه شنا رو گاهی به تناسب تواناییش مسافرت میبره اینا همه یعنی گوشه ی ذهنش یه جایی داری 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
داره  آدما با کسی که بهشون حال نده نمیمونن👍

نه بابا این همه ادم دارن همین جوری باهم زندگی میکنن خودمم حس میکنم جدیدادیگه واقعا ازم متنفرشده همه کارام براش بدومسخره واشتباهه .به اخرخط رسیدیم فکرکنم ولی بادوتابچه کوچیک چه میشه کرد

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

اگه روت اصلا غیرت نداره

حساسیت نداره

بهت هرگز نمیگه دوست داره

برات هیچی نمی خره

نیاز هاتو رفع نمی کنه

کمکت نمی کنه

ازت حمایت نمی کنه

مریض بشی براش اصلا فرقی نمی کنه

بود و نبودت تو خونه فرقی نداره

رابطه اصلا ندارین

حرف اصلا نمی زنین

سر و گوشش می جنبه

بهت رفت و آمداشو نمیگه

هرجا بری و هر کار کنی مهم نیست

اگه همه اینا باهم هست دوست نداره و براش مهم نیستی

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
2706