2733
2734
عنوان

مامانا و باردارا غلط کردم بیاند

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 23 پست
😂😂😂عزیییییییزم😍😍😍😘😘😘نه گلم نگران نباش تو غذا و شیرینی اینا ضرری نداره فقط دم کرده و غلیظشو ...

وای شوهرم اومده کلی دعوام کرده موندم

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اوه این استرس شما بچه رو سقط میکنه نه اون زعفرون 

عزیزم خوردی که خوردی نوش جونت .... 

نهایت خدا نکرده لکه دیدی یه شیاف میده بهت دکتر که میدونم اصلا اتفاقی قرار نیس بیفته 

دیگه دقت کن شما که حساسی

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
من ی بار حواسم نبود سر بچه اولم ی کاسه شله زرد خوردم با دارچین فراوون ولی خدا رو شکر چیزی نشد ..فکر ...

ایشالا بخدا شوهرم دیوونه ام کرده از بس هی مواظبه اینو بخور نخور این بده حالا بشین حالا بخاب

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم

نترس عزیزم چیزی نمیشه

زعفران تو غذا عیبی نداره 

دم کردشو میگن نخورین مگه تو غذا چقدر می ریزن! نهایتش یه گرم تو کل غذا که یک دهمشم به شما نمی رسه

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
2738
ایشالا بخدا شوهرم دیوونه ام کرده از بس هی مواظبه اینو بخور نخور این بده حالا بشین حالا بخاب

اصلا نگران نباش توکل کن ب خدا   

ای یادگار کودکیم ای آسمون سادگیم🖤ای خاطرات اولین و آخرین دلدادگیم🖤ای عشق اولی برام دعا کن از فکرت درام🖤از اون امیدو آرزو مونده یه قلب پیر برام🖤