1147
648
عنوان

مامانا و باردارا غلط کردم بیاند

288 بازدید | 23 پست

غلط کردم تو هفته6هستم یه کاسه خورشت ماست خوردم،نمیدونم میدونید چیه یا نه ولی ماست و گوشت و زعفران و شکر هست،

خانوما کمم خوردم در حد 5_6قاشق چیزیم نشه

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

ایرادی نداره 

مهبد پسر نازنین مامان وقتی میخواستم اسمت رو انتخاب کنم همش میگفتم خدا کنه قیافش زیبا باشه چون معنی اسم مهبد زیباتر از ماهه الان میبینم پسرم واقعا زیباتر از ماهه خدایا سرنوشتش رو مثل اسمش و قیافش زیبا قراربده

سعی کن دیگه نخوری

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
1189

من ی بار حواسم نبود سر بچه اولم ی کاسه شله زرد خوردم با دارچین فراوون ولی خدا رو شکر چیزی نشد ..فکر نکنم با چند قاشق مشکلی پیش بیاد

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه احمق دیوونه روانی ام که بدجوری عاشق تــოــو ام:)

انگشت کن تو حلقت بیاری بالا😐

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
1179
😂😂😂عزیییییییزم😍😍😍😘😘😘نه گلم نگران نباش تو غذا و شیرینی اینا ضرری نداره فقط دم کرده و غلیظشو ...

وای شوهرم اومده کلی دعوام کرده موندم

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم

اوه این استرس شما بچه رو سقط میکنه نه اون زعفرون 

عزیزم خوردی که خوردی نوش جونت .... 

نهایت خدا نکرده لکه دیدی یه شیاف میده بهت دکتر که میدونم اصلا اتفاقی قرار نیس بیفته 

دیگه دقت کن شما که حساسی

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1178