2726
عنوان

چرااین قدرخانواده شوهرپرواند

285 بازدید | 16 پست

بچه هابعضی اوقات میگم تقصیر عروسه ولی واقعاخیلی اذیت میکنندبعضی خانواده ها،من توهفته شایدیکباربرم خونه مادرم شهردیگه اند،ولی طول هفته هرروزمادرشوهرمومیبینیم پسرم دوروزتوهفته با شوهرم تنهایی میرندچندساعتی،هرسال سال تحویل پیششونم این هفته دوشبم شام رفتیم مهمون داشتندحالابعدیک هفته امروزرفتم خونه بابام ظهرباشوهرم قبلش شوهرم به مامانش گفت داریم میریم دوساعت بعدزنگ زده ساعت ۵میخوایم بریم خونه عموت،شوهرم گفت من که گفتم جایی هستیم گفت من دیگه قول دادم ماهم تند تند برگشتیم دیدم خواهرشوهرم که چشم غره رفت به شوهرم مادرشوهرمم سلام کردم جواب ندادخیلی ناراحت شدم مگه من چقدرمیرم پیش خانوادم منم خیلی قیافم رفت توهم خواهرشوهرم هی گفت چته ماهم زود بلند شدیم ببخشید من فقط اینجارودارم دردل میکنم به شوهرمم نمیتونم بگم میدونم ناراحت میشه

خدایادوست دارم

اگه به شوهرت بگی چه عکس العملی نشون میده یعنی حق به اونا میده؟

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

خواهر شوهر منم این مدلیه هرجا میفهمید رفتیم الکی زنگ میزد یه کاری میکرد زهرمون بسه و برگردیم 

الان ک‌از ایران بیرون اومدم لااقل از دست اون عفریته راحت شدم 

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هرچند غربت وحشتناکه وحشتناک

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

خب چرا باهم میرید مگه باید دسته جمعی برید عید دیدنی اونا قول دادن خودشون برن 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
عزیزم از روز اول باید کمتر رفت و آمد میکردی عادت کردن شما رو زود به زود ببینن.افراط و تفریط نباید دا ...

اصلامادرشوهرم نمیزاره هرروز برنانه داره

خدایادوست دارم

من بودم نمی رفتم! بیخود به جای شما قول دادن

یه روز دیگه شما می رفتید!

تو هم حق داری خونوادتو ببینی!

امان از دست این خونواده شوهرا! البته مادر شوهر منم همینه هر هفته خونه خودش باشیمم یه هفته برم سمت خودمون قیافش تو هم میره!

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
شوهرم بهشون گفت چراهماهنگ نکردید اصلاگوش نمیده

وقتی حرفی نزنی معلومه سوارت میشن

تو همون موقع اصلا بلندنشو از خونه مامانت بگو فعلا که قرار بوده اینجاباشیم ازقبل هم که برنامه ای نبوده بریم جای دیگه قولی هم ندادیم 

اوناکه برات قیافه میگیرن بذارحداقل به دل خودت زندگی کرده باشی توقع زیادی نیست از شوهرت

2706