2726
عنوان

اعصابم خرده

148 بازدید | 13 پست

باباومامانم باهم قهرن

منم اومدم اتاقم

بابام یک گوشه مثل ماتم زده هانشسته

مامانمم قهره وحرف نمی زنه

دلم گرفت

خدایاازتوممنونم بخاطرمهربونیات ومعجزه های زندگیم تواوج ناامیدی.....خدایاهمیشه هواموداشته باش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مام همین وضعیتیم الان .من و شوهرم نسبتا قهریم..اون توقع داره من پیش قلم بشم برای آشتی..منم خسته شدم بس که ناز کشیدم و ناز نکشید...ماتم گرفتتم..دلم خونه بابامه😔

خدایاااااا .....من سکوتت را نمی بخشم...
مام همین وضعیتیم الان .من و شوهرم نسبتا قهریم..اون توقع داره من پیش قلم بشم برای آشتی..منم خسته شدم ...

ما هم قهرم ازصبح ،عصری هم رفته پیش دوستاش هنو نیومده خونه

بابات دوتا زن داره عزیزم به نظرم شما دخالت نکن خودشون آشتی میکنن😘🐀

آره زن اولش باردارنشد

بامامان من بعدازدواج کرد

حالموبدمیکنن

خدایاازتوممنونم بخاطرمهربونیات ومعجزه های زندگیم تواوج ناامیدی.....خدایاهمیشه هواموداشته باش
ما هم قهرم ازصبح ،عصری هم رفته پیش دوستاش هنو نیومده خونه

منم الان پوشید رفت بیرون😒بیشعوره خره الاغ میگه برای شام و ناهار نمیام خونه بابات...بعد با کلی بحث کردن منه خر کوتاه اومدم...حالا میگه پایو بریم..میگم خو ما دو تا اونام دو تان تنها چیکار کنیم بزاریم فروت شب که بقیه هستن حداقل یکم شلوغ باشیم .الان بریم عین منگلا باید بشینیم حرفم نداریم بزنیم..میگه اونا همیشه سردن مگه اولین باره..میگم خو ما بچه نداریم اینجوریه ..خودشون بلند شن قر بدن؟بعد میگه من فردا شب پغازم..میگم یکسلعت زودتر تعطیل میتونی بکنی که...کلا منت میزتره رو سرم...بهش میگم احترام میزارم به خودتو و خانوادت توقع احترام دارم از خودت ..ـمیگه گرو کشی میکنی😭😭😭ای خدا 

منم الان پوشید رفت بیرون😒بیشعوره خره الاغ میگه برای شام و ناهار نمیام خونه بابات...بعد با کلی بحث ک ...

شوهر من لج کرده میگه خونه فامیلات نمیام منم گفتم خونه فامیلای تو نمیام گف نیا رف پیش دوستاش ،خیلی بی منطقه خیلی خستم کرده،اومدم با این حیف شدم،فقط بلده از خانواده خودش دفاع کنه

شوهر من لج کرده میگه خونه فامیلات نمیام منم گفتم خونه فامیلای تو نمیام گف نیا رف پیش دوستاش ،خیلی بی ...

دقیقاااا.من خونه خاله و دایی و عمو عمه هام مهم نیست برام ولی خونه خواهر و بابام بریم چون دعوت میکنن برای ناهار و شام میگه فقط میام یکساعت و برگردیم...

خودخواه های بیشعور