2733
2734

سلام.سه روزه مادرمو از دست دادم و شش روز پیش واسه بار سوم سقط کردم حالم خوب نیس مادرم بیمار بود و چهار سال بود تمام زندگیمو تقریبا تعطیل کرده بودم تا بهش برسم نه عید نه تعطیلی نه هیچ مناسبتی خیالم راحت نبود چون یا پیششون بودم یا دلم پیششون بود حتی روزایی ک نوبت من نبود برم پیش مادرم اگه ی کوچولو میرفتم جایی خودمو سرزنش میکردم ک چرا ب مادرم سر تزدم میدونستم مادرم رفتنیه مخصوصا ی هفته اخر ک دکترا جوابش کرده بودن میدونم ک همه ی روز میمیرن ولی دارم میمیرم از دوریش...انروز نوعید ک تموم شد و خوهر برادرا بعد ناهار اوندیم خونه هامون الان یخو خوابم برد اصلا یادم نیس چی خواب دیدم ولی یهو تو هواب و بیداری دل تنگ مادرم شدم و چنان شیونی راه انداختم ک شوهرم ترسید ...همسرمم ادمی نیس ک دلداریم بده تو چنین شرایطی بیشتر استرس میگیره...دلم پوکید اگه همین طور ادامه بدم دیوانه میشم چکار کنم اروم بگیرم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
امروز و دیروز اونجا بودم اروم نمیشه دلم...دلم میخواد بغلش کنم

خدا بهت ارامش بده الهی عزیز دلم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2738
خیلی اذیت میشی ولی اطمینان داشته باش که گذشت زمان آدمو آروم میکنه خیلی خیلی سخته.شما هم که تازه داغ ...

چهار سال پیش ک پدرمو از دست دادم فکر میکردم سختترین درد دنیا بی پدریه ولی غم بی مادری چیزی فرای همه غم هاست

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

عزبزم خدا بیامرزدشون و انشالله به شماهم صبر بده و امسال دلت رو با ی بچه شادکنه

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

عزیزم متاسفم انشاالله خدا مادرتوبیامرزه ذکر الا بذکرلله تطمعن القلوب رو زیاد بگو دستتوبزارروی قلبت سوره والعصرو بخون حق داری منم پدرمو ازدست دادم بعد مدتی هم زندگی خودم ازهم پاشید انقد ناراحتی دارم که افسردگی گرفتم برای منم دعا کن

عزيز دلم تسليت ميگم عزيزم غم مادر خيلييييي سخته بايد به خودتون زمان بدين و با قران و ياد خدا ارامش بگيرين براي سقطتوون هم خيلي ناراحت شدم اما مطمن باش بهترش قسمتت ميشه من خودم پارسال شرايط شما رو داشتم الان فرزندم سه ماهه هست از درگاه خدا نوميد نشو كه خدا خيلي بزرگه به وقتش و در زمان تعيين شده كوچولوت مهمون دلت ميشه مطمن باش

نور چشمم هميشه به يادتم 💔❤️                                            اين مجسمه زيبا (عكس پروفايلم) براي احترام به مادرانيست كه كودك خود را از دست داده اند، با عنوان " كودكي كه هرگز زاده نشد"👶🏻🍂 
2706