2726
عنوان

بیاید دعوام کنید

220 بازدید | 19 پست

بچه خواهر شوهرمو خیلی دوست دارم خیییییلی بعد امروز از زور خواستن محکم بوسش کردم گریه کرد اشکش اومد خودمو لعنت کردم دلم سوخت واسش 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عع!

عع!

دیگه تکرار نشه!

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla
2728
بیام فلفل بریزم دهنت     نه حقته قاشق داغ رو لبت بزارن خانوما متحد شین بریم بچلونیمش تلا ...

😂😂😂😂😂😂

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

اهه چیکار داری بچه روووووووو😂😂😂😂😂

ای جوووونم جای منم بچلونشششششش

چقدر دلم بچه کوچولو خواست😍😘😘😘😘😘😘

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

وای من خیلی بدم میاد. اون بچه هم ادمه چرا در مقابلشون انقدر باید خودخواه باشیم؟

خوشمون میاد مادرشوهرمون واسه اینکه خودش خوشحال شه گریه مارو دربیاره؟ 😂😂😂😂😂

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
وای من خیلی بدم میاد. اون بچه هم ادمه چرا در مقابلشون انقدر باید خودخواه باشیم؟ خوشمون میاد مادرشوه ...

۴ ماهشه

2706