1147
648

قبل عید کلی برنامه داشتم شیرینی درست کردم هفتسین چیدم همه چی خوب بود دقیقا شب سال تحویل ی دعوای بدی پیش اپمد بین منو بابام به قدری حالم بد بود که تا خود صبح گریه کردم مامانم هی میومد میگف پاشو بیا ولی نه که نخوام اشکم بند نمیومد نتونستم برم پیشش خواهرمو بابام خواب بودن گفتم منو اینجوری ببینه ناراخت میشه خیلی دلم میخواست سال و به خوشی نو کنیم اما نشد منم یه اخلاق گنننند و مزخرفی دارم فرت و فرت اشکم میاد وقتی دلم پر باشه یکی صدام کنه حتی اشکم درمیاد همش تو اتاقم جایی نرفتم،گند بزنن این زندگی رو‌که خوشیای کوچیکم نداریم،دلم میسوزه واس مامانم،خاک برسرم کاش میتونستم خودمو کنترل کنم انقد خودخوری نکنم

میگذره عزیز جان بیشتراز این گریه نکن بلند شو برو بیرون بادی به کلت بخوره بهتر میشه

مهبد پسر نازنین مامان وقتی میخواستم اسمت رو انتخاب کنم همش میگفتم خدا کنه قیافش زیبا باشه چون معنی اسم مهبد زیباتر از ماهه الان میبینم پسرم واقعا زیباتر از ماهه خدایا سرنوشتش رو مثل اسمش و قیافش زیبا قراربده

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

چشام باز نمیشه از بس گریه کردم کجا برم این وقت شب حوصله هیچ کسوندارم

عیبی نداره عزیز، میگذره برو با پدرت حرف بزن، سعی کن از دلت بیاری بیرون اول ساله، خوب نیست 

کاش بابای منم بود دعوام میکرد اصلا   

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم میدونم ب زودی ی نینی سالم بهم میدی   
1156
عیبی نداره عزیز، میگذره برو با پدرت حرف بزن، سعی کن از دلت بیاری بیرون اول ساله، خوب نیست  کاش ...

مشکلات منو بابام ریشه ایه😔😔😔با حرف حل نمیشه همیشه همینه

مشکلات منو بابام ریشه ایه😔😔😔با حرف حل نمیشه همیشه همینه

عززززیزم 

انشالله ب زودی میری سره خونه زندگی خودت و خوش بخت بشی 

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم میدونم ب زودی ی نینی سالم بهم میدی