1421
1411
عنوان

اگه قهر باشید ......

166 بازدید | 20 پست

با پدرتون سر موضوعی ک واقعا تقصیرش بوده و به خودتون و همسرتون بی احترامی کرده باشه،  بعد حالا براسال نو بخواد بیاد خونه تون. ...قبول مبکنید؟؟! 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

من از بابام متنفرم ولی هیچوقتم از خودم نمیرونمش تازه اگه من جات بودم اول خودم میرفتم خونش

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد زندگی مامان💙💙‏بالارفتنِ سن عین کوهنوردیه؛هرچی بالاترمی‌ری نیروت کمترمی‌شه وافق دیدت وسیع‌ترهرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️
ببخشیدا شما داری میگی که چقد پدرتون باهات خوبه  من میگم اگر بی احترامی کرده باشه

ببین 

هر چی باشه پدره

ینی هیچ وقت بهت خوبی نکرده؟

مرسی بابت تمام خوبیات اقاییم😍ی صلوات برای حاجتم
1376

معلومه که قبول می کنم

پدرمه تو گوشمم زده باشه مهم نیست!

مگه اینکه شوهرت نخواد چون خونشه خب نمیشه مجبورش کرد ولی حتما خودم بهش زنگ می زنم عیدو تبریک میگم اگرم اجازه بده همسرم هم میرم دست بوسش هم دعوتشون می کنم

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
ببین  هر چی باشه پدره ینی هیچ وقت بهت خوبی نکرده؟

چرا خوبی کرده 

ولی بین من و خواهرم خیلییییی فرق میذاره 

ب شوهر اون واقعا احترام میذاره 

ولی ب همسر من نه ،همه ش تیکه میندازه

با اینکه خیلی احترامشونو داره همسرم 

ببین پدر و مادر دیگه تکرار نشدنی اند

هرچقدرم بد جاشونو هیچ کسی پر نمی کنه

اگه یه روزی زبونم لال نباشن یا برن اون وقت دق می کنی یاد این روزا بیفتی

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
1387

آره. چون تا به این سن رسیدم قطعا بوده زمانهایی که خواسته و ناخواسته بهش بی احترامی کردم و بازم منو‌پذیرفته

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
یعنی قبول کنم ک بیان؟

به نظرم حتما قبول کن

تازه شما باید می رفتید خونه پدرتون اول چون بزرگ ترن ولی اونا دارن میان احتمالا درک گردن که ناراحتید اون وقت بگین نه غرورشون خیلی می شکنه!

توهین پدرم به همسرمو نادیده میگیرم ولی توهین همسرم به پدرم رونه به هیچ وجه,توهم پدرته اصلا روشونزن شوهرت نفهمه که بعداسواستفاده کنه تودنیا بهتر ازپدرو مادرکسی نیست برا آدم

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به همه نی نی سالم بده نی نی منم سالم و سلامت بذار تو بغلم شکرت به خاطر هدیه قشنگت  الهی آمین اللهم صلی علی محمد و آل محمد......الا ماشاالله الله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 
توهین پدرم به همسرمو نادیده میگیرم ولی توهین همسرم به پدرم رونه به هیچ وجه,توهم پدرته اصلا روشونزن ش ...

مرسی از نظرت ولی من نظرم این نیست 

شوهر ادم شریک زندگیشه مگه میشه اجازه داد دیگران بهش توهین کنن؟؟ 

شما خودت اگه خانواده همسرت بهت توهین کنن ولی همسرتون ازت دفاع نکنه، برات قابل قبوله؟!!

1364