1177
44
عنوان

اگه قهر باشید ......

163 بازدید | 20 پست

با پدرتون سر موضوعی ک واقعا تقصیرش بوده و به خودتون و همسرتون بی احترامی کرده باشه،  بعد حالا براسال نو بخواد بیاد خونه تون. ...قبول مبکنید؟؟! 

حتما قبول میکنم چون پدرمه 

مهبد پسر نازنین مامان وقتی میخواستم اسمت رو انتخاب کنم همش میگفتم خدا کنه قیافش زیبا باشه چون معنی اسم مهبد زیباتر از ماهه الان میبینم پسرم واقعا زیباتر از ماهه خدایا سرنوشتش رو مثل اسمش و قیافش زیبا قراربده

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
ببخشیدا شما داری میگی که چقد پدرتون باهات خوبه  من میگم اگر بی احترامی کرده باشه

ببین 

هر چی باشه پدره

ینی هیچ وقت بهت خوبی نکرده؟

مرسی بابت تمام خوبیات اقاییم😍ی صلوات برای حاجتم
1194

معلومه که قبول می کنم

پدرمه تو گوشمم زده باشه مهم نیست!

مگه اینکه شوهرت نخواد چون خونشه خب نمیشه مجبورش کرد ولی حتما خودم بهش زنگ می زنم عیدو تبریک میگم اگرم اجازه بده همسرم هم میرم دست بوسش هم دعوتشون می کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

با وجود تمام دلخوریام از پدرم بازم عاشقشم 

مهبد پسر نازنین مامان وقتی میخواستم اسمت رو انتخاب کنم همش میگفتم خدا کنه قیافش زیبا باشه چون معنی اسم مهبد زیباتر از ماهه الان میبینم پسرم واقعا زیباتر از ماهه خدایا سرنوشتش رو مثل اسمش و قیافش زیبا قراربده
ببین  هر چی باشه پدره ینی هیچ وقت بهت خوبی نکرده؟

چرا خوبی کرده 

ولی بین من و خواهرم خیلییییی فرق میذاره 

ب شوهر اون واقعا احترام میذاره 

ولی ب همسر من نه ،همه ش تیکه میندازه

با اینکه خیلی احترامشونو داره همسرم 

ببین پدر و مادر دیگه تکرار نشدنی اند

هرچقدرم بد جاشونو هیچ کسی پر نمی کنه

اگه یه روزی زبونم لال نباشن یا برن اون وقت دق می کنی یاد این روزا بیفتی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
1179
یعنی قبول کنم ک بیان؟

به نظرم حتما قبول کن

تازه شما باید می رفتید خونه پدرتون اول چون بزرگ ترن ولی اونا دارن میان احتمالا درک گردن که ناراحتید اون وقت بگین نه غرورشون خیلی می شکنه!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

توهین پدرم به همسرمو نادیده میگیرم ولی توهین همسرم به پدرم رونه به هیچ وجه,توهم پدرته اصلا روشونزن شوهرت نفهمه که بعداسواستفاده کنه تودنیا بهتر ازپدرو مادرکسی نیست برا آدم

توهین پدرم به همسرمو نادیده میگیرم ولی توهین همسرم به پدرم رونه به هیچ وجه,توهم پدرته اصلا روشونزن ش ...

مرسی از نظرت ولی من نظرم این نیست 

شوهر ادم شریک زندگیشه مگه میشه اجازه داد دیگران بهش توهین کنن؟؟ 

شما خودت اگه خانواده همسرت بهت توهین کنن ولی همسرتون ازت دفاع نکنه، برات قابل قبوله؟!!

1178