2726
عنوان

بابام باهام حرف نمیزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 23 پست
ای بابا شاید ناراحته ک زود رفتی بخوابی نشستی پیشش

همه اینجاباهم قهرن منم دلم شکسته سه ساله طلاق گرفتم ۲۴ ساعت توخونمون دعواس ارامش ندارم اصلا فکر کن زن ومر ۵۰ سال ب بالا هرروز باهم دعوا دارن ابرو نمونده تودروهمسایه

هم نایب چله میشم هم هرختمی بخواین براتون میگیرم به پولش نیازدارم التماس دعا ای دی تلگراممم@ssamiirraa

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برااینکه روز قبل عید دعوا راه انداخت مامانوابجیمو انداخت بجونم باگریه رفتم سرکار پارسال هفت سین چیدم ...

خوب یه دعوای جزئی بوده اشکال نداره ی هفته ای بگذره یادتون میره جفتتون ناراحت نباش کار بدی نکردی که 

2728
همه اینجاباهم قهرن منم دلم شکسته سه ساله طلاق گرفتم ۲۴ ساعت توخونمون دعواس ارامش ندارم اصلا فکر کن ز ...

چ جالب مث خونه ما فقط فرقش اینه ک داداشم فتنه گر این وسط بزرگه هاااااااا ولی ....

خانما یه سوال دارم اگه به جای من بودین چکار میکردین  ..بابام خیلی  عصبانیه اصلا نمیزاره غذا خوب بخوریم همیشه مادرمو دعوا میکنه اگه کسی بیاد خونمون مثله فاتحه میشه برامون خییییلی خستمون کرد منم 6سال ازدواج کردم بچه ندارم هروقت حرفمون میشه میگه خدا میدونه اینکارت کرده امسال عید نرفتم براشون خیلی ناراحتم