1147
648
عنوان

بابام باهام حرف نمیزنه

349 بازدید | 23 پست

دیروز شیرینی خریدم برا روز پدر اومده میگه چندخریدی پولشو میزاره رواپن بعدیکم نشستم پیشش حوصله نداشتم ساعت۱۲ رفتم تواتاق زیر پتو باگوشیم وررفتم بع م ساعت۳ بلندشدم ولی روبوسی عیدواینا رونکردم ازدیروز یکلمه باهام حرف نزده😂😂😂😂

هم نایب چله میشم هم هرختمی بخواین براتون میگیرم به پولش نیازدارم التماس دعا ای دی تلگراممم@ssamiirraa

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156
1194
علت خاصی داره؟

برااینکه روز قبل عید دعوا راه انداخت مامانوابجیمو انداخت بجونم باگریه رفتم سرکار پارسال هفت سین چیدم فقط منو بابام سرسفرخ بودیم امسال گفتم براچی بچینم پولم نداشتم بخرم

هم نایب چله میشم هم هرختمی بخواین براتون میگیرم به پولش نیازدارم التماس دعا ای دی تلگراممم@ssamiirraa
1179
ای بابا شاید ناراحته ک زود رفتی بخوابی نشستی پیشش

همه اینجاباهم قهرن منم دلم شکسته سه ساله طلاق گرفتم ۲۴ ساعت توخونمون دعواس ارامش ندارم اصلا فکر کن زن ومر ۵۰ سال ب بالا هرروز باهم دعوا دارن ابرو نمونده تودروهمسایه

برااینکه روز قبل عید دعوا راه انداخت مامانوابجیمو انداخت بجونم باگریه رفتم سرکار پارسال هفت سین چیدم ...

خوب یه دعوای جزئی بوده اشکال نداره ی هفته ای بگذره یادتون میره جفتتون ناراحت نباش کار بدی نکردی که 

همه اینجاباهم قهرن منم دلم شکسته سه ساله طلاق گرفتم ۲۴ ساعت توخونمون دعواس ارامش ندارم اصلا فکر کن ز ...

چ جالب مث خونه ما فقط فرقش اینه ک داداشم فتنه گر این وسط بزرگه هاااااااا ولی ....

1190