1147
44

برادر دوستم و‌نبعید کردن ب مسجد سلیمان انقد حالشون بده ک نگو میشه اگه کسی اطلاع داره یکم در موردش توضیح بده ک چ جوری هست شرایط تبعید

خاهش میکنم جوابمو بدین پیشم نشسته داره خودکشی میکنه از گریه 

برای تو برای چشم هایت برای من برای دردهایم برای ما برای این همه تنهایی ای کاش خدا کاری کند. 

من منتظر جواب هاتون هستم دوستای گل

من و‌دوستم تو غربت هستیم 

دلش اتیش گرفته از غصه 

برای تو برای چشم هایت برای من برای دردهایم برای ما برای این همه تنهایی ای کاش خدا کاری کند. 

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156
1194

جایی ک‌زندگی میکنه چ جوری هست

خودش میتونه انتخاب کنه یا نه اونا انتخاب میکنن

تبعید میکنن جاهای بد آب و هوا هر روز باید خودشو به پاسگاه معرفی کنه  مدتش تموم شده برمیگرده

من نمیدانم که چرا میگویند اسب حیوان نجیبی است کبوتر زیباست و چرا در قفس هیچ‌کس کرکس نیست گل شبدر چه کم از لاله قرمز دارد چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
حتما کاری کرده درسته؟؟؟؟؟الکی تبعید نمیکنن!!!!

حتما کاری کرده دیگه 

تو سایت مجاز نیست بگم متاسفانه

1184
جایی ک‌زندگی میکنه چ جوری هست خودش میتونه انتخاب کنه یا نه اونا انتخاب میکنن

اونا انتخاب میکنن تازه بنظرم مسجد سلیمان اینقدرا هم بد نیست شرایطش 

جاهای بدتری هم هست تبعید میکنن 

احتمالا سیاسیه درسته

من نمیدانم که چرا میگویند اسب حیوان نجیبی است کبوتر زیباست و چرا در قفس هیچ‌کس کرکس نیست گل شبدر چه کم از لاله قرمز دارد چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
اونا انتخاب میکنن تازه بنظرم مسجد سلیمان اینقدرا هم بد نیست شرایطش  جاهای بدتری هم هست تبعید م ...

بله

حتما کاری کرده دیگه  تو سایت مجاز نیست بگم متاسفانه

آخه ی بیشعوری میشناسم ک جرمش این بود ک میخواسته ب دختر مردم تجاوز کنه ک پلیس زود از راه میرسه اونم تبعید شد با ۱۰۰ ضربه شلاق

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  
1178