2410
2553

امروز خوابیده بود نیمساعت ک شد مادرشوهرم‌ زنگ زد زد ب شوهرم اونم ک عقلش نمیرسه گوشیشو‌بیصدا کنه یا جواب نده ک بچه بیدار نشه شروع کرد خرف زدن پسرم بیدار شد بعد از پنج دقیقع کلی بالا اورد همش بالامیاورد دلش خالی بود ولی عق میزد بردیمش دکتر عمومی براش امپول تهوع‌زد ، گف اگه تایکساعت دیگه خوب‌نشد ببرین بیمارستان ک شهر دوریه

اومدیم خونه پسرم خداروشکر دیگه عق نزد و‌بعد از یکساعت کمی سیب و‌موز رنده کردم بهش دادم با آب، خوابید، الان یکساعت و‌نیمه ک خوابه

سوالم اینه ک بهش شیر خودمو بدم؟ غذا چی‌بدم بخوره؟ صبحانه همیشه شیر پاستوریزه میدمش، فردا بدم یانه؟ دکتره نگف‌چی‌بدمش‌خوبه

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

شیر مادر ک همیشه خوبه ولی پاستوریزه و لبنیات نده یکم پرهیز کن تا مطمئن شی البته ماست کم چرب اگ اسهال باشه خوبه سیب و..خوبه صبونه من نون سوخاری تو چای میدادم یا حریره بدون شیر میپختم میدادم همینا یادم اومد😊

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...

شیر برای مسمومیت خوبه...برطرف میکنه علائم رو ولی حقیقتا برای بچه نمیدونم...

ببین چی خورده مسموم شده بچه...شکمشو ماساژ بده بزار هرچی خورده بالا بیاره سر دلش نمونه...

بعدشم عزیزدل سیب و موز به بچه ی مسموم میدن؟اون الان دلش درد میکنه بعد شما برداشتی بهش موز و سیب سنگین دادی

من یه مردادیم با یه عالم غرور...