2410
2553
عنوان

واقعا چی میخواد😒😒

268 بازدید | 18 پست

بچه ها من‌از دوست پسر قبلیم حدودا یه ماه جداشدم بهم خیانت کرد توهین کرد اصلا نگم چی کار کرد😏منم عین چی ولش کردم 

حالا رفته شماره یکی از دوستامو پیدا کرده بهش گفته حال فلانی خوبه نگرانشم درکم کن که نگرانشم دوستمم گفته از خودش بپرس اونم گفته شماره جدیدشو ندارم (دوستان نمیخواد مخ دوستمو بزنه باهاش دوست بشه میدونم)خلاصه دوستمم پیچوندتش 

واقعا چی میخواد 

من شماره اون دختررو که باهاش بهم خیانت کرد دارم هیچی بهش نگفتم ولی واقعا داره پروبازی درمیاره 

البته خودشم نمیدونه من از دختره خبر دارم جریانش طولانیه حالا به نظرتون به دختره بگم🙄قصدش چی بوده

الان وللش اگه بازم سراغتو گرفت ی اش براش بپز

اخه نمیدونی که براش جونمم میدادم ولی از چشمم بد افتاد 

الانم ادمیه که بهش محل ندی میوفته دنبالت منم خطمو عوض کردم که فکر برگشتم نزنه ب سرش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اخه نمیدونی که براش جونمم میدادم ولی از چشمم بد افتاد  الانم ادمیه که بهش محل ندی میوفته دنبال ...

با این چیزایی که ازش گفتی

اصلا ارزش نداره حتی بهش فکر کنی که قصدش چی بوده

الانم که مزاحمت نشده

فقط سراغتو از دوستت گرفته

اگه مزاحم شد...

شخصیت تنها چیزیه که واقعی یا مجازی نداره🙂💚
2714
اره خودمم همینکارو کردم 😏با اینکه از ته دلم دوسش دارم ولی عمرااااا دیگه محلشم نمیدم 

افرین  خیلی سخته وقتی پا رو دلت بزاری

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  
با این چیزایی که ازش گفتی اصلا ارزش نداره حتی بهش فکر کنی که قصدش چی بوده الانم که مزاحمت نشده فق ...

اخه این دوستم اصلا شهر ما نیست من دوماه پیش از گوشی دوستش یه زنگ زدم به این دوستم انقدر پیگیر که شمارشو از دوستش گرفته😳

اخه این دوستم اصلا شهر ما نیست من دوماه پیش از گوشی دوستش یه زنگ زدم به این دوستم انقدر پیگیر که شما ...

اگه التماست کرد برمیگردی؟

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  
2706