2410
2553
عنوان

درخواست طلاق از طرف مرد تورو خداااا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 10068 بازدید | 135 پست
ولی خب خونه رو به نام مادرش کرده البته بعد از درخواست مهریه بوده وکیلم گفت اگر مستثنیات دین میبود نب ...

گفتی چند نقد بهت داده ؟؟؟

تیکر براورده شدن حاجتمه .میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 🌹🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم اگه بچه نداری ولش کن الان جوری شده مردا رو نمیشه با مهریه تحت فشار گذاشت

چرا

تیکر براورده شدن حاجتمه .میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 🌹🌷
من ک نمیفهمم. چی میشه . فقط میدونم بدبخت شدم 8 ماه یه سکه

زود اقدام کنی نتونه حساب و اموال رو جابه جا کنه و وکیل خوب بگیری میتونی ازش بگیری همچین الکی هم نیست

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2456
زود اقدام کنی نتونه حساب و اموال رو جابه جا کنه و وکیل خوب بگیری میتونی ازش بگیری همچین الکی هم نیست

اللن.قهریم . اگه بزنه الان ب نام کسی میگم تو مدتی ک قهر بودیم زده تاریخ ک داره بزنه ب نام کسی

چون اقساطی میکنن مردا تو فشار نمیفتن 

تو ک گفتی پیش قسط و نحله و اجرت المثل داره 

2714
گفتی چند نقد بهت داده ؟؟؟

والا فعلا ۴۰ تومن پول پیش رو دادگاه برا من گرفته که اگر ثابت بشه که ماشین رو برای فرار از مهریه فروخته اونم حدود ۱۵۰ میلیون برامن میشه‌ . من مدارک خیانت هم دارم دهنش رو سرویس میکنم . البته ی ۴۰ میلیون پس انداز زندگیمون بوده پیش منه و ی مقدار طلا . اون فعلا برا همینا ترکیده

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
چرا

گلم اگر مشکلاتتون امکان برطرف شدن داره،برید مشاوره،تلاشتونو بکنید،چون به هرحال بری طلاق هم چند جلسه مشاوره خانواده باید برید،الان برید شاید مشکلتون. حل شد

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
اللن.قهریم . اگه بزنه الان ب نام کسی میگم تو مدتی ک قهر بودیم زده تاریخ ک داره بزنه ب نام کسی

اوه اوه همچین راحت نیست ثابت کنی من از طریق ثبت اقدام کردم بعد دادخواست به نام بقیه کرده نگرانم برنگرده. حتما برو اقدام کن برو ثبت ببین چه اموالی داره.

تو ک گفتی پیش قسط و نحله و اجرت المثل داره 

مطمئن باش شوهرت دادخواست طلاق نمیده چون تا پاش برسه دادگاه بهش میفهمونن که باید دار و ندارشو بده بعد زنشو طلاق بده برا همین سعی میکنه با تقسیط سکه ها خسته ت کنه که به توافق راضی بشی.. 

گلم اگر مشکلاتتون امکان برطرف شدن داره،برید مشاوره،تلاشتونو بکنید،چون به هرحال بری طلاق هم چند جلسه& ...

من امیدم ب داوری هه که اونجا اشتیمون بدن

مطمئن باش شوهرت دادخواست طلاق نمیده چون تا پاش برسه دادگاه بهش میفهمونن که باید دار و ندارشو بده بعد ...

نمیدونم والا

2706