2737
2734
عنوان

اگ اینو بهتون بگ چی میگید

268 بازدید | 16 پست

اگ شوهرتون جلوتون  تو تلویزیون به ی خانم  ک هم شن مامانمه بگه عشقمه این چی میگید

راستش ما ی همسایه داریم هن سن مامانمه خیلی گرمه با مردا ینی شوهرمو ک میبینه نیم ساعت احوال پرسی شوهرمم همیشه ب شوخی ب من میگ این عشقمه منم میخندم و اخم میکنم بهش بعد ملودی تو شعر یادت نره هس اونم هم سن مامان منه ولی خیلیی خوبه قیافه و هیکلش اون شب جلوم گف این عشقمه منم ی بد نگاش کردم بعد تحویلش نگرفتم ولی منظورش چی بود

ملودی کجاش خیلیییی خوب و خوش هیکله😩

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
قیافش خوبه چون شوهرم میگ هیز نگاه میکنه انگار ب همه چشم داره منم حرصم میگیره

چون ناز و ادا میاد اینجوری میبینش وگرنه جذاب نیس

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
پس چرا بعضی وقتا میگ  چون سنت کم بود دلم میخاس همیشه زنم کم سن باشه

فاز شرهرتو درك نميكنم ناموسا فك كنم دوس داره هنه رو داشته باشه از اوناس ك همه مدل پسنده 😂🤤

شايد تنها بازمانده جهان زني باشد ك با شيطان تانگو ميرقصد.
شوهرم میگ این چقد لوس و ادا اصول داره هیز نگاه میکنه نمیدونم چرا اینارو شوهرم ک میگ ب چشم تعریف میشن ...

بعید میدونم اونجوری که فکر میکنی باشه وگرنه نمیومد حلو روت بگه که 

احتمالا همینطوری به شوخی این حرفا رو میندازه وسط

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706