2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انقد اعصابم خورده هیچ حوصله شوخی ندارم

خيانت ديدي ازش؟ من تاپيكاتو خوندم ميدونم دلتون باهم نيست 

بايد تلاش كني براي زندگيت البته تلاش بايد دو طرفه باشه 

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 

حالم ازش بهم میخوره خودخواهه بی عرضس هر مشکلی پیش میاد سر من خالی میکنه خرجی نمیده واسه خونه خرید نمیکنه همیشه دیگران و به من ترجیح میده مشکوک هم میزنه

دختر گل اگه میشد اینقدر زود جدا شد که الان هیچکدوم سر زندگی نبودیم حالا چهار روز اون ورتر چه فرقی داره یکسال و چهار روز یا یکسال طول بکشه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

عزیزم عیدت مبارک

اولا هر چی میشه ک‌نمیرن سراغ راه حل آخر باید مشکل و حل کنی

دوما دادگاه خانواده بعضی مناطق ۵ ب بعد هست بعضی مناطق ۱۶ ب بعد ولی کشیک‌هستن الان 

سوما سوپری نیست ک بگی ی برگ طلاق میخ ام عجله هم دارم زودتر حساب کنید برم‌مرحله بندی داره اگه توافقی هم باشه باید مشاوره بری ک خودش ۱ ماه وقت میبره و بقیه کارهای دادخواست توافقی و وقت رسیدگی و....حدودا ۳ ما اگه ب مشکلی نخوری سعی کن مساله رو حل کنی صورت مساله رو پاک نکن گیرم طلاق گرفتی بدتر میشه من خودم ۲۰ سال پیش طلاق گرفتم تجربه دارم 

2706