2737
2734

بدن دخترم بو گرفته حموم نبردمش یعنی کسی رو ندارم خودمم بلد نیستم الان اب گرم کردم تا سرد بشه راهنمایی کنین دوش خراب تشت بزرگ و پر آب کردم با ی کاسه میریزم روش اما چجوری چیکار کنم اب نره تو گوشش لیف هم میخواد ب بدنش بکشم یا فقط با دست شامپو ب بدنش بزنم خودم رو چهارپایه میشینم دخترم رو چجوری بگیرم

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

چند وقتشه؟

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند وقتشه؟

چهار ماهش تموم شده

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2731
یه حوله تمیز بنداز کف حمام دخترتو بخوابون اونجا بعداطرفا گوشاش وازلین بزن کم کم اب بریز بدنشو با لیف ...

ممنون عزیزم صورتشو چیکار کنم با پشتش

بشین رو چهار پایه بخوابونش رو پاهات  پاهاشو بگیر وسط پاهات .طوریکه سرش پایین باشه رو ب زمین. 

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
2738

گلم اگه نوزاده اول لباساش اماده بزار بعد محیط گرم کن داخل حمام شامپو کنار دستت بزار کی هی بلند نشی بعد روی چهارپایه کوتاه بشین یه پارچع نخی بزار روی پای خودت که اب میریزی با کف بچه لیز نخوره بعد شکم نی نی  روی دستت از پشت یواش یواش اب بریزو کف بزن و بشور بعد اون روی تنش باز روی دستت همون کارو تکرار کن اب امتحان کن داغ نباشه  وقتی روی سرش اب میریزی تند تند نریز هی صورتش با دستت بکش اب و کف تو دهن و چشمش نره من نوزادم از ۵ روز گی خودم حمام بردم با این که حال نداشتم

عزیزم

خودت با لباس باش

بشین رو چهارپایه

بچه رو دمر کن رو پات با یه دست بگیرش با یه دست پشتشوشامپو بزن

بعد آب بکش

آروم که لیز نخوره قفا بخواین رو پات از زیر گردن تا پایینو شامپو بزن آب بکش

بعد دوباره دمرش کن رو موهاش شامپو بزن دست بمال بعد آروم یه دستتو مث حالتی که میخوای آفتاب نخوره تو صورتت بذار رو پیشونیش جودی که آب از پشت گوشاش رد بشه سرشو آب بکش

دستت که رو پیشونیشه نمیذاره آب زیادی بریزه یهو رو صورتش

بعدم دستتو یه لحظه بکش رو صورتش که تمیز بشه

تامام

عافیت باشه😍

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

یه پارچه بنداز روی پات تا بچه لیز نخوره 

بعد بچه رو برعکس کن پشتش به خودت باشه صورتش توی دستات پاهاش طرف شکمت 

اروم اب بریز سرش  و بشور دستت رو میتونی باز کنی از دور گوشاشهاشو بگیری اب نره نتونستیم سرش رو به پایین باشه اب نمیره گوشهاش بعدم یه لیف بزن پشتشو برش گردون اون ورشم بزن و سریع اب بکش و لباس تنش کن