2737
2734
عنوان

وای له شدم از این همه عید دیدنی شماها کجاها رفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 49 پست
خب فقط خونه مادر خودت وشوهرت میرفتی بقیه جاها رو میزاشتی بعدا ... روزای بعدی میخواین  چیکار کن ...

زیادن ما فامیلی کارمندیم از دوشنبه همه روال زندگیشون مث قبل میشه و کسی دیگه جایی نمیره 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز شوهرم از ۲ظهر رفته سرکار تا۱۰شب بیاد خونه میشه ده ونیم هیچ جا نرفتیم عیدی نمیدونم کی بریم حالا

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)
2728

ما که دیشب رفتیم پایین خونه مادرشوهرم

امروزم اومدیم خونه مامانم... پسرم امروز سرما خورد و بی‌حاله

فکر نکنم بتونیم جایی بریم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
من از هال رفتم تا اشپزخونه از اشپزخونه ام اومدم تا هال این وسط مسطام یه سری به اتاق خوابا زدم😁

چه تفاهمی داریم منو تو...منم همینم فقط،دو بارم رفتم مبال...زن من میشی؟؟😂😂😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2738
خوشابحالت  ما که فقط خونه مادرشوهر رفتیم مادرمم که نیست رفته اعتکاف  داداشم هم رفته مساف ...

خونه دایی و خاله و عمو و عمه خودتون و شوهرتون نمی رید؟

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

واااای خوش بحالت😭😭

ما نیمه دومی هستیم 

همینجا تو خونه شیرینی و میوه و آجیل میخوریم😅😅

ولی از فردا سعی میکنیم بریم بیرون بچرخیم بچه هارو پارک ببریم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
عید دیدنی هام انگار فرمالیته و زورکی شده

اره حسته کننده است عین ببعی میری خونه یکی بعد اونو برمیداری میری خونه بعدی با بعدی یعنی بدبخت اون اخری که در ان واحد باید 70 نفر رو پدیرایی کنه که فردا ما جمع میشیم میریم خونه بزرگتر اونم باز میاد بعدی تا الی اخر باز روز بعد یه گروه ده

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
والا خب مام دل داریم واسه خودمون روز اول عید تو خونه بچرخیم دلمون وا شه😂😂

هموووووون😂😂بریم خونه خاله دلمون وااااشه خاله ب چ س ه دلمون بپوسه😂😂😂

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)
خونه دایی و خاله و عمو و عمه خودتون و شوهرتون نمی رید؟

چرا میریم ولی عمو نداره ۴تا دایی داره و یه خاله 

منم ۱دایی و۱ عمه و ۳تا خاله

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706