2737
2734

خسته شدم از 8 صبح بچه ها رو بیدار کردم 9 رفتم خونه مادرشوهر م تا 12 بعد  رفتم خونه مامانم تا 3 بعد رفتم از اونجا خونه فامیل شوهرم الان رسیدم خونه دراز شده 7 شبم باز باید بریم عید دیدنی هوام سر بچه ها رو هی لباس بپوش هی دربیار اونم یا یه بچه شر و نوزادچند ماهه خسته شدم اه

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خبره 9 صب عید دیدنی😒

همه رو تو یه روز میخواین تموم کنین؟

14 روز وقت هستا

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731
2738

ما که کلا چهار تا خانواده تو شهر غریب هستیم برادرشوهرم اومد با هم رفتیم خونه اونیکی برادرشوهرم حالا این بیاد بیاد اینجا الان که با هم بریم خونه برادرشوهرم که اول اومد خونمون چقدر گیج کننده توضیح دادم🤪🤪🤪

فردا هم همه خونه خواهرشوهر دعوتیم

لینک گروه کالری شماریمون با کلی خانوم با انگیزه😍https://t.me/joinchat/F2_MrFbnvY3GOLo3scF7Hg
چه خبره 9 صب عید دیدنی😒 همه رو تو یه روز میخواین تموم کنین؟ 14 روز وقت هستا

نه برا من 4 روز وقته از دوشنبه همه ما کارمندیم فامیلی همه برمیگردن سرکار و کسی دیگه دید و بازدید نمیره شوهر خودم تا شب میره سرکار نمیشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

خوشابحالت 

ما که فقط خونه مادرشوهر رفتیم مادرمم که نیست رفته اعتکاف

داداشم هم رفته مسافرت 

برادرای شوهر هم فردا میرن مسافرت 

دیگه جایی ندارم  

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
من از هال رفتم تا اشپزخونه از اشپزخونه ام اومدم تا هال این وسط مسطام یه سری به اتاق خوابا زدم😁

مث من😂😂😂

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)
2706