1177
44

خسته شدم از 8 صبح بچه ها رو بیدار کردم 9 رفتم خونه مادرشوهر م تا 12 بعد  رفتم خونه مامانم تا 3 بعد رفتم از اونجا خونه فامیل شوهرم الان رسیدم خونه دراز شده 7 شبم باز باید بریم عید دیدنی هوام سر بچه ها رو هی لباس بپوش هی دربیار اونم یا یه بچه شر و نوزادچند ماهه خسته شدم اه

وادارم نکن حرف سیاسی بزنم سه بار تا حالا ترکیدم    

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1156
8

ما که کلا چهار تا خانواده تو شهر غریب هستیم برادرشوهرم اومد با هم رفتیم خونه اونیکی برادرشوهرم حالا این بیاد بیاد اینجا الان که با هم بریم خونه برادرشوهرم که اول اومد خونمون چقدر گیج کننده توضیح دادم🤪🤪🤪

فردا هم همه خونه خواهرشوهر دعوتیم

مامان آریا ۲۱ هستم ترکوندنم😒
چه خبره 9 صب عید دیدنی😒 همه رو تو یه روز میخواین تموم کنین؟ 14 روز وقت هستا

نه برا من 4 روز وقته از دوشنبه همه ما کارمندیم فامیلی همه برمیگردن سرکار و کسی دیگه دید و بازدید نمیره شوهر خودم تا شب میره سرکار نمیشه 

خوشابحالت 

ما که فقط خونه مادرشوهر رفتیم مادرمم که نیست رفته اعتکاف

داداشم هم رفته مسافرت 

برادرای شوهر هم فردا میرن مسافرت 

دیگه جایی ندارم  

خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت     
من از هال رفتم تا اشپزخونه از اشپزخونه ام اومدم تا هال این وسط مسطام یه سری به اتاق خوابا زدم😁

مث من😂😂😂

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)
1167
خب فقط خونه مادر خودت وشوهرت میرفتی بقیه جاها رو میزاشتی بعدا ... روزای بعدی میخواین  چیکار کن ...

زیادن ما فامیلی کارمندیم از دوشنبه همه روال زندگیشون مث قبل میشه و کسی دیگه جایی نمیره 

امروز شوهرم از ۲ظهر رفته سرکار تا۱۰شب بیاد خونه میشه ده ونیم هیچ جا نرفتیم عیدی نمیدونم کی بریم حالا

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)

ما که دیشب رفتیم پایین خونه مادرشوهرم

امروزم اومدیم خونه مامانم... پسرم امروز سرما خورد و بی‌حاله

فکر نکنم بتونیم جایی بریم

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
835