2410
2553
عنوان

کیا مثل من توی عید تنهایی خونه نشینن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 32 پست
عب نداره بچه ها عیدم مثله روزهای دیگست  ایشاالله این چند روزی هم تموم بشه مردم برگردن به حالت ...

سلام من بابلیم خوبی

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام مرسی خوشبختم

همچنین گلم

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

امل  سیل اومده بابل که افتضاحه شد

بچه اونم با این همه اختلاف... فکر نکنم آوردنش به صلاحت باشه

آره میدونم بچه اوردن به صلاحم نیست و خدا خودش میدونه که بهمون بچه نمیده ولی خب اگه بود باهاش سرگرم بودم و باهم میرفتیم بیرون..دیگه از تنهایی خسته شدم😭

خدایا شکرت...
2714
آره میدونم بچه اوردن به صلاحم نیست و خدا خودش میدونه که بهمون بچه نمیده ولی خب اگه بود باهاش سرگرم ب ...

منم تنهام عزیزم میفهمت خیلی سخته. منم منتظر نینی ام 

میخوای بیا باهم دوس شیم🤗

آره میدونم بچه اوردن به صلاحم نیست و خدا خودش میدونه که بهمون بچه نمیده ولی خب اگه بود باهاش سرگرم ب ...

اگر بگم سال قبل شوهرم با خانواده اش میرفت مسافرت و اینور و اونور...بعد منو میذاشت خونه بابام چی میگی..

البته پریسال هم دست کمی از پارسال نداشت...

الانم دارم طلاق میگیرم و توی سالی که گذشت جز متخصص اعصاب جایی نداشتم که برم...

الانم که خونه ی بابام هستم ۸ماهه با مامانم سر قضیه طلاقم قهرم...

راستش رو بخای من یادم نمیاد که نوروزی بهم خوش گذشته باشه.

بچه هم داری؟

خداروشکر نه

هروقت میخام به درگاه خدا شکایت کنم وقتی یاد این میفتم که بچه ندارم و الان کنار شوهر نکبتم نیستم که همش زجرم بده،پشیمون میشم میگم خدایا مرسی که هوامو داشتی

آخه یه مدت زد به سرم که اگه بچه داشته باشیم اون از این فازا در میاد و خوب میشه...

که خدا رو هزاران مرتبه شکر باردار نشدم...بخاطر اینکه شوهرم عقیم از آب در اومددددددد

خدایا مرسی بابت ندادن بچه بهم...

2706