2726
عنوان

دلم از پدرشوهرم پره...😡😡😡

439 بازدید | 21 پست

پدرشوهرم داییم میشه...همیشه مادرم حتی قبل از اینکه عروسش بشم ازش تعریف میکرد و میگفت جای پدرمه...برام زحمت کشیده...برای روز پدر من زیرشلواری و مامانم دمپایی خرید...روز مرد چون سرشون شلوغ بود بهش ندادم...بعد شوهرم خودش اونو جایی که همیشه میشینه گذاشته بود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استارتر 

پدرسوهر کارش بد بوده . ولی هدیه دادن هم آداب داره . باید میدادین دستش . گذاشتیم جایی که همیشه مینشسته یعنی چی ؟!😐

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

بعد یه ممنون الکی گفت بابت دمپایی...بعد زیرشلواری رو پوشید و گفت تنگه...نه یه دستت درد نکنه ای نه چیزی...خدایی عین مادرشوهر برام می مونه...به من و مادرم تیکه میندازه جلوی من...منی که چقدر مادرم رو دوست دارم...بعد مادر بنده خدام ازش تعریف میکرد...😢😢😢

استارتر  پدرسوهر کارش بد بوده . ولی هدیه دادن هم آداب داره . باید میدادین دستش . گذاشتیم جایی ...

خدایی من میخواستم بدم دستش...ولی شوهرم بدون هماهنگی من کاغذشو پاره کرده گذاشته اونجا...

به قول دوستمون چرا پدرشوهرها اینقدر مادرشوهر بازی در میارن جدیدا؟؟؟

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2706