2737
2734
عنوان

این تاپیک مخصوص همست

277 بازدید | 21 پست

بچه یعنی چی؟کزت،حیوان بارکش،کیسه بوکس،چیزی برای خالی کردن غمتون

نه بچه این نیست تا حالا فکر کردین یه بچه یه نوجوان یه جوان چی فکر میکنه چه قدر تو دلش غم هست حتی شما زحمت دونستنشونم رو هم نمیکشید شما محدودشون میکنید تو کاراشون سرک میکشید روحشون رو میکشین جسمشون رو نابود میکنید کاری میکنید که شما رو دشمن ببینند نه دوست دست به کارای خطرناک میزنن پنهون کار میشن اگه مسائل جنسی رو میدونن خب بدونن یعنی شما اگه محدودش کنی اگه کتکش بزنی فراموشش میشه نه اینا مسائل بدی نیست بلاخره که باید میفهمید چه الان چه چند سال دیگه لطفا بفهمید 

شما مشغله دارید میدونم هزار تا فکر دارید میدونم اما این به این معنی نیست که بچه رو بکشین،افسردش کنید،عقده ای بارش بیارید،کاری نکنید ارزوی مردن کنه به یتیما حسودی کنه بگه خوش به حال اونا نزارید ازتون متنفر شه 

اگه متن منو خوندید نظر بزارید 

من اینا رو تجربه کردم و الان داغونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با تمام وجودم حسش کردم واقعا حرفای دل منه که هیچ وقت نتونستم به زبون بیارم

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2728
2738

کاملا درک میکنم و متاسفانه انگار همه همدردیم

فقط من هیچ وقت آرزوی نبودنشون رو نکردم. حتی تو زجرآورترین لحظات که آرزوم این بود خودکشی کنم.

اوج این تلخی زمانیه که سال ها میگذره ولی چیزی عوض نمیشه و در کمال ناباوری میبینی که این شما بودی که با اون وضعیت ناجور عادت کردی... و آرزوهات سال هاست خاک شده

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی

شاید تو صد درصد پدرمادر کل جهان ی درصدبد باشن واقعا.

بقیه پدرمادرا قطأ فرشته اند اما ماهافهمش رونداریم ونمیفهمیم

یادمه یه روزایی مثل توفکرمیکردم ناراحت بودم چرا منعم میکنن چرا مخالفن باخیلی کارام وخییییلی چیزایی که مجازی جای گفتنش نیست دلشون روشکستم خییییلی بدهم شکستم والان دقیقا مثل سگ پشیمونم.

دوست عزیزم متوجه نمیشی الان داغی فقط ازخدا میخوام که هرچه زودتر بفهمی چقدرررر خوبن پدرمادر وقدرشونو بدونی امیدوارم دیر نشه.

من خودم به این حرفا میخندیدم ولی بهم ثابت شد که هییییییچ احدی تودنیا اندازه پدرمادر بچه رودوست نداره.بهم ثابت شد تموووووم حرفاشون درست بوده،منع کردناشون به حق بوده.یه روزی میفهمی به توهم ثابت میشه فقط خداااااااکنه دیرنباشه

برای منم دعاکنید که ببخشنم از ته ته ته دلشون❤

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹

مامان من بخاطر اینکه دوست پسر داشتم با وجودیکه خیییلی از دوستای دیگم عاقلتر بودمو مراقب خودم بودم با ازدواجم مخالفت نکرد و جوابش بهم بعده ها این بود که تو سر و گوشت داشت میجنبید باید زودتر شوهر میکردی...منطقو داشتید؟

ازدواج نه با دوست پسرااا ازدواج سنتی کردم...

الان پشیمونه که چرا زود شوهرت دادم که این حرفاش فقط بیشتر روح منو چنگ میزنه چون همین الانشم باز با بی فکرایاش داغونم کرده

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

امروز انقد گریه کردم گفتم خاک توسر من با این شوهر کردنم خاک تو سر من خاک تو سر من.

از همه ی دخترای فامیل خوشگلترم از همه بیشتر ر یدم...تو کل فامیل شوهرم همه میگن کاش عروسی مث تو داشته باشیم اما شوهرم انگار گوساله

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
شاید تو صد درصد پدرمادر کل جهان ی درصدبد باشن واقعا. بقیه پدرمادرا قطأ فرشته اند اما ماهافهمش روندا ...

الان داغم😏

چندین ساله که وضعم همینه من دردم محدود کردن نیست دردم خیلی چیزاست که تو متن نوشتم و شما کلید کردی رو محدود کردن

2706