2410
2553
عنوان

از استعدادهایی که داشتید و تلف شد بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 70 پست
ینی نخونم براش؟چون بایدازصفرشروع کنم

من توصیه ای ندارم. بخون شاید برای شما خوب باشه. چی بگم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله معمولا وقتی دیگرا قصد دارن مانع ما بشن این وسط یه خودی یه جورایی انگار بهشون فرصت میده. توی متن ...

بله دقيقاً

من ازت حاجتمو مي گيرم بين قلب من و تو عاشوراست ❤️❤️🙏🙏💝💝
میخواستم بگم

غلط املایی خوبی بود... دلم گرفته بود، خندیدم.

ولی کلا هر کسی با هر استعدادی ممکنه اشتباهات زیادی رو در همون مورد انجام بده. ..... کشتید منو ..... عجب افتزاح نوشتم!!! ..... خخخخ

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی
2720
واقعا درک میکنم...آدم هر روز ذره ذره میسوزه

یعمر داغش بدلته 

خیلیارومیبینی که هیچ عقل شعوری وهنری نداشتن ولی چون پشتوانه داشتن به همجارسیدن ماهم اونهمه استعداد

موانع ماشدن نداشتن منکه نمیبخشمشون 

یعمر داغش بدلته  خیلیارومیبینی که هیچ عقل شعوری وهنری نداشتن ولی چون پشتوانه داشتن به همجارسید ...

بله متاسفانه ... من خودم کسایی که خودی بودن و از روی ناآگاهی یا هرچی به بدخواهام فرصت دادن ازشون میگذرم و خیلی هم برام عزیزن ولی از بدخواهای لعنتیم هرگز....

ولی این وسط چیزی که دیگه برنمیگرده استعدادها و فرصت های خوب ما بود. یه عمر حسرت در انتظارمه... چیز کمی نیست

تعریف از خودم نباشه ولی دختر خیلی با استعدادی بودم 😁درسم خیلی خوب بود. با حرف خونوادم رفتم رشته انسانی . بزرگترین اشتباهم این بود. چون استعدادم تو فیزیک و شیمی بود و حیف شد. رتبه دو رقمی کنکور بودم ازمون وکالتم قبول شدم . ولی چون با روحیاتم جور نبود گذاشتم کنار .الان کارشناس ثبت اداره ثبتم. واقعا حیف شدم .😔

10 سالم بود استعداد شطرنج داشتم . نویسندگیم خوب بود یادمه 9 سالم که بود  تو مدرسه سر انشا از معلمم کلی کتک خوردم به هیچ وجه قبول نمیکرد انشام از خودمه ، مامانمم کشوند تو مدرسه تا ببینه کی انشاهامو مینویسه . 

تو نقاشی و ورزش و موسیقی ، هم استعداد داشتم هم علاقه ولی کلا به فنا رفت .. 

کاش دلها در چهره ها بود ......
تعریف از خودم نباشه ولی دختر خیلی با استعدادی بودم 😁درسم خیلی خوب بود. با حرف خونوادم رفتم رشته انس ...

نه بحث تعریف و اینا نیست.... بحث اینه که کاش استعدادم معمولی بود بعد اینقدر از تلف شدنشون حسرت نمیخوردم. تلخ تر زمانیه که تو چندین زمینه با استعداد باشی.... کاملا شما رو درک میکنم. تلخی بی انتهایی داره

2714

هر زمینه ای که در اون استعداد داشتم رو دنبال کردم...برنامک سازی رادیو..شعر سپید..رشته تحصیلیم که اصلا ارتباطی با ادبیات نداره..رشته های هنری مثل خیاطی طراحی مدل،..الانم یادگیری دو زبان همزمان..ادم تا زنده ست خوبه همه چی یادبگیره همه چی همه فنی

هر زمینه ای که در اون استعداد داشتم رو دنبال کردم...برنامک سازی رادیو..شعر سپید..رشته تحصیلیم که اصل ...

چیزایی که من علاقه دارم هم ربطی به رشته تحصیلیم نداره... اما همه اینها زمانی برای من لذت داره، زمانی دوست دارم با مشکلات تمام عیار بجنگم و هر روز دنبال یادگیری باشم که عزیزانم کنارم سالم باشن و از زنده و سالم بودن اونها مطمئن باشم... اما روز به روز این امید داره برام کم رنگتر میشه و هیچ میل و رغبتی برام نمونده.. هرچیزی انگیزه میخواد... حیف از استعدادهام

چیزایی که من علاقه دارم هم ربطی به رشته تحصیلیم نداره... اما همه اینها زمانی برای من لذت داره، زمانی ...

طبیعی هست همه اینطور فکر میکنن که عمرشون تلف شده اما بقول شما همین حس خوب کنار ادمایی که بذاسپن ارزش داریم و برامون ارزشمندن کلی هست..ی چیزی که من بهش ایمان دارم اینه که خدا هر ادمی رو در این دنیا به لیاقت واقعیش میرسونه پس جای  نگرانی نیست