2737
2734
عنوان

خانواده شوهرم اصلا حمایتمون نکردن

538 بازدید | 30 پست

لعنت به این شانس من

از اول باید ویفهمیدم چقدر بی شعور و خسیسن

یه سوزن نگرفتن برامون

خب ما از کجا بیاریم

تو این گرونی 

حالا اگه دخترشون بود از زیر سنگ براشون وسایل جور میکردن 

کسی مثل ما بوده؟؛

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید...قصه ی بی سرو سامانی من گوش کنید...شرح این آتش جانسوز نگفتن تا کی...سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی!!!😞😞😞😞😞😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هم از صفر شروع کردیم سخت بود ولی ممکن بود

از هیچ کس هم توقعی نداشتیم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728

واسه ما هم شب عروسی مثل غریبه ها یه پولی گذاشتن تو پاکت و رفتن

هیچ کاری واسمون نکردن

بهتر منتی سرمون نیست

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
واسه ما هم شب عروسی مثل غریبه ها یه پولی گذاشتن تو پاکت و رفتن هیچ کاری واسمون نکردن بهتر منتی سرم ...

عزیزم اینا گفتن ما شب عروسیم چیزی نمیاریم

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید...قصه ی بی سرو سامانی من گوش کنید...شرح این آتش جانسوز نگفتن تا کی...سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی!!!😞😞😞😞😞😢😢😢😢
2738

مال ماهم همینن خانواده خودمم همینن حتی بدون پول هم می تونستن لاقه ال روحی کمک کنن ولی ادم نیستن

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

خانومم یه نصیحت از من داشته باش ،تو زندگیت از هیچ کس ،هیییچ‌توقعی نداشته باش،اینجوری کمترین ضربه رو میخوری 

منم شرایط شما رو داشتم 

خودم و شوهرم و خانواده من همه مخارج و وسایل رو خریدیم 

ما از دو تا فرهنگ‌متفاوت بودیم و ما رسم دلریم وسایل و خرج عروسی با پسر باشه ،اونا هم کلا با دختره و خرج مراسم نصف‌نصفه 

خلاصه عزیزم بخاطر آرامش خودت توقع نداشته باش 

مال ماهم همینن خانواده خودمم همینن حتی بدون پول هم می تونستن لاقه ال روحی کمک کنن ولی ادم نیستن

دقیقا دقیقا

حرف خوش ک میتونن بزنن

کلا انگار پسر ندارن

پس چرا برا دخترشون همع چیز‌میبرن

نداره برای پسرش

كسي وظيفه اي در قبال شما نداره. اگه انجام دادن لطفه ندادن تا وقتي از پس خودتون برنمياين ازدواج نكنين ...

حرقتون درست. پر و مادر در قبال بچه ها وظیفه ای ندارن ولی اگر برای یکی از بچه ها کاری انجام دادن برای بقیه هم باید به همون اندازه انجام بدن. اینطوری  تفرقه بین بچه ها پیش نمیاد

خانواده شوهر من به من که رسیدن نه شب یلدا.عید قربون.عیدی .پاگشا هیچی رسم نداشتن

جهیزیه هم همشو مادر بیچاره ام داد.....ولی بیا و ببین چه زبونی دارن

خداروشکر با اینکه بیشتر از خانواده من داشتن ولی من در مقابل تک دختر اون مثل پرنسسا زندگی  کردم و سربلندم

پسرشونم خودشو جر میده بخاطرشون.بده مهم نیست

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
2706