2733
2734
عنوان

بیاااین بگم واستون

160 بازدید | 20 پست

یه پسری هست تو فامیل ما از بچگی همش باهم بودیم بازی و اینا و خیلی رفت و امد داریم باهم بعد این کلا خیلی ساله عاشق منه نگفته ولی به چند نفر گفته اونا به من رسوندن و کلا از حرکاتش مشخصه با هیچ دختری تو فامیل شوخی نمیکنه یا مثلا تیکه کلامای منو میگه اهنگای من شب چهارشنبه سوری هی منو نگاه میکرد میرقصیدم باز چشاشو میدزدید ... من واقعا به عنوان یه داداش نگاش میکنم چون یکی دیگرو دوست دارم بعد این چندماه پیش یه بحثی شد بینمون که نزدیک بود کتک کاری بشه معذرت خواهی نکرد ولی کلا به روش نیاورد که اتفاقی افتاده اما من همچنان سر سنگینم باهاش نه شوخی نه سلام نه هیچی مثلا دیشب اینجوری کرد سلام لیلا خانم (همیشه میگه لیلا به مسخره داشت میگفت) منم گفتم سلام بعد هم رفتم یا مثلا اینجوری کرد انقدر غذا میخوری پوست و استخون میشیااااا از من گفتن به شوخی منم اصلا جوابشو  ندادم بعد چندروز پیش من خونشون بودم این مامانش گفت فلانی در این شیشه مربا رو باز کن بعد گفت حسش نیست منم گفتم به مامانش من باز میکنم 

خیلی دلم میخواست باز کنما اما خیلی سفت بود نشد دیدم پاشد گفت بده به من منم پرت کردم طرفش

بعد امروز رفتش مثلا دوست دخترشو اورد اخرم مشخص شد هماهنگ کرده بود الکی🤣

بعد داشتیم پانتومیم بازی میکردیم نوبت من و این بود باید میرفتم در گوشش میگفتم چی اجرا کنه بعد منم از یه قدمی بهش اروم گفتم اینجوری کرد حالا موهات بخوره به من باور کن هیچی نمیشه منم اصلا جوابشو ندادم فقط سرمو بردم جلو گفتم

بعد اون بازی اومد گفت چرا اینطوری میکنی محل نمیدی منم گفتم من کاری نمیکنم اولا دوما از خودت بپرس بعدشم از همه خدافظی کردم رفتم 

اقا نگین کار بدی میکنی زورش میاد بگه ببخشید 

كجاست؟ كي؟ كسي كه بشه به تنهايي ترجيحش داد.

چند سالتونه؟

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو که یکی دیگه رو دوست داری قشنگ بهش بفهمون که هیچ حسی به اون نداری مثل داداشته الکی ذهنش ر ...

به خدا چندبار عکس عشقمو جلوش نگاه میکردم یا مثلا هعی اسم اون طرف که چقدر اسمشو دوست دارم به صورت نامحسوس میفهمونم اما باور نمیکنه اون حتی تو حقیقت شجاعتم گفتم عاشق کسیم که تو این جمع نیست نمیدونم چطور بگگ

2738
به خدا چندبار عکس عشقمو جلوش نگاه میکردم یا مثلا هعی اسم اون طرف که چقدر اسمشو دوست دارم به صورت نام ...

پس فقط بی محلی مطلق

هیچ حرفی نزن و چیزی رو براش توضیح نده

شخصیت تنها چیزیه که واقعی یا مجازی نداره🙂💚
احساس کردم 17 سالتونه

منم فکر کردم ۱۴ یا ۱۵ ساله هستن.این مدل دغدغه ها و مدل تعریف کردنشون منو برد به دوران راهنمایی که دور هم جمع میشدیم و هر کدوممون یه عشق نا فرجام داشتیم

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
پس فقط بی محلی مطلق هیچ حرفی نزن و چیزی رو براش توضیح نده

اخه من فعلا تا یه چندماه میخوام ادبش کنم به خاطر اون دعوا ولی بعدش چیکار کنم نمیشه که محلش ندم انقدری که با این خاطره دارم با کسی که دوسش دارم خاطره ندارم

منم فکر کردم ۱۴ یا ۱۵ ساله هستن.این مدل دغدغه ها و مدل تعریف کردنشون منو برد به دوران راهنمایی که دو ...

😂😂😂😂😂

اون از من کوچیک تره ۲۲ سالشه من خود ۸ ساله عاشق یه نفر دیگم منتها این نمیخواد بفهمه متاسفانه

اخه من فعلا تا یه چندماه میخوام ادبش کنم به خاطر اون دعوا ولی بعدش چیکار کنم نمیشه که محلش ندم انقدر ...

خب عزیزم تو بدون منظور باهاش شوخی و کلکل بکنی 

اون دلش خوش میشه بهت

شخصیت تنها چیزیه که واقعی یا مجازی نداره🙂💚
خب عزیزم تو بدون منظور باهاش شوخی و کلکل بکنی  اون دلش خوش میشه بهت

الان که خودمو میگیرم بد تر داره جذب میشه من خودم یکی از دلایلی که خودمو میگیرم به جز دعوا به خاطر اینه که کنده شه اما بیشتر داره جذب میشه ۲ سالم از من کوچیک تره😔

2706