2733
2739
عنوان

ماجرای دخترم و باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 26847 بازدید | 62 پست

عزیزم اگه امکانشو داری حتما برو پیش مشاور.

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی ناموستو ببینن مث مادرت

کاملا معنیش واضحه .توهین به اسی کرده

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )
2728

دخترم شلوارش رو در اورده بود 

بعد این میگه چون خواهرزاده من ک 7سالشه اونجابوده،

زشته.من خودم خیلی ب ابرو حساسم اما ربطش رو ب من نمیفهمم.

وقتی من توی حیاطم چطور بدونم ک دخترم شلوار تنش نیست.و برم 

از این که شوهرت یه عوضیه شکی توش نیست.

اما الان که عیده و مهمون میاد میره توالت فرنگی بچه رو بذار تو حموم که بره تو حموم جیش کنه. زشته جلو مهمونا

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2738
ینی بچه شلوارشو دراورده جلو مهمون من اصن نفهمیدم چی شد

اره.بچه دسشویی داشته شلوارشو دراورده.بعد من تو حیات بودم.بعد میگ تقصیر توئه .باید دوتا چشمم پشت سرت باشه و سریع بیایی شلوار تنش کنی😒😒😒😒

حل نمیشه.پنج ساله دیگه. نابود شدم.فقط مرگ میتون ارووممم کنه

خدا نکنه

اینطوری نگو

تو الان مادر یه بچع ای

باید فکر اون طفلی رو هم کنی

تو این ۵ سال منتظر موندی فقط

یا تلاشی برای حل کردن قضیه م کردی؟؟؟

سلام (-:
از این که شوهرت یه عوضیه شکی توش نیست. اما الان که عیده و مهمون میاد میره توالت فرنگی بچه رو بذار ت ...

بچست دیگه حالیش نیست معمولا هم تو این سن برا رفتن ب دسشویی کلا شلوارشونو درمیارن بعد میرن حمومم ک بذاره بلاخره بچه تو خونه درمیاره شلوارشو بعد میره

2706