2733
2734

من عاشق شوهرمم و متقابلا هم شوهرم🙂 ولي متاسفانه خيلي خانوادش بين ما و بقيه فرق ميزارن خودشون هر كار ميكنن بي ادبي نيس ولي وقتي ما ميخواييم مطابق با ميلمون عمل كنيم ميشه بي ادبي همشون هر كار دوس دارن ميكنن ما هيچي نميگيم شايد تو خونه با شوهرم سر اين موضوعا حرف بزنيم يا حتي بحث كنيم ولي تا حالا به خودمون اجازه نداديم به روشون بياريم هميشه هم از ما توقع داشتن و مورد ديگه خيلي بين منو جاريم فرق ميزارن(جاريم فاميله من غريبه) شوهرم هيچ توقعي از خونوادش نداره حتي تو مشكلاتمون البته اونا هيچ وقت تو مشكلات كنار ما نبودن اينا رو متاسفانه هر روز از ذهنم رد ميكنم خيلي روم داره سنگيني ميكنه دوس دارم برم يه جاي دور زندگي كنم خسته شدم اصلا اهل حسادت نيستم ولي كم كم دارم به بعضيا حسادت ميكنم خدارو شكر همه چي زندگيم عاليه اگه هيچ فاميلي دور و برمون نبود كه زندگيم فوق العاده ميشد بچه ها به نظرتون چيكار كنم از اين فكرا نكنم دارم ديگه خسته ميشم😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفت وآمدتو باکسایی که اعصابتو خراب میکنن کمترکن .به جای بدی های خونواده همسربه خوبیای همسرت فکرکن واینکه دوستش داری.یه طوری زندگی کن که همیشه شادبشیدوبدون دعوا اوناحسرت توروبخورن

آرآمِشِـہ اِمروزَم فَقَط بِـہ خآطر نَدآشتَـטּ اِنتِظآر اَز بَقیَست ,,
2731
عزیزم اروم باش چند سالته جاریت چند سالشه؟ همسرت بچه اوله؟

من ٢٩ سالمه با جاريم هم سنيم ، شوهرم بچه سومه كلا ٤ تا ان ولي از بچه اول هم دلسوز تره هم بيشتر به خانوادش ميرسه

رفت وآمدتو باکسایی که اعصابتو خراب میکنن کمترکن .به جای بدی های خونواده همسربه خوبیای همسرت فکرکن وا ...

مشكلم همينه نميتونم رفت و آمدمو كم كنم متاسفانه به زندگي ما حسادت زياد ميشه، اصلا مارو حساب نميكنن ولي شوهرم اصلا نميخواد قبول كنه اين موضوعو

چه فکر عجیبی داری

خوب به فرض اینکه به قول شما جاریتون رو بیشتر دوست داشته باشن، خوب چه اشکالی داره؟! داشته باشن

مگه قراره همه رو یه جور دوست داشته باشم یا با همه یه جور باشن؟! خوب به فرض اینکه با اون بهتر و راحتتر میتونن ارتباط برقرار کنن، 

من نمی‌فهمم چه اشکالی داره واقعا!

شما یه آدمی با شخصیت و اخلاق خودت، یا بقیه رو جذب میکنی یا نه، اهمیت چندانی نداره واقعا

رو زندگی خودت متمرکز باش، با خونواده همسرتم محترمانه و گرم باش ، همین

من فک میکنم اگه آدم واقعا همسرشو دوست داشته باشه، راه ارتباط درست با خونواده شم یاد میگیره

مشكلم همينه نميتونم رفت و آمدمو كم كنم متاسفانه به زندگي ما حسادت زياد ميشه، اصلا مارو حساب نميكنن و ...

عزیزم وقتی کسی رو حساب نمیکنن به قول شما، ینی اهمیتی نمی‌دن پس حسادتی هم نمیکنن

اگه حسادت کنن که بیشتر متمرکز میشن روی شما، عامه مردم اینطورین اغلب

2738
چه فکر عجیبی داری خوب به فرض اینکه به قول شما جاریتون رو بیشتر دوست داشته باشن، خوب چه اشکالی داره؟ ...

من هيچ مشكلي ندارم به فرض جاريمو بيشتر از من دوس داشته باشن برام مهم نيس ولي ميگم بين پسراش فرقي نزارن كه طرف مقابل بفهمه فاصله به دنيا اومدن بچه هامون يك ساله نوع احترامرگذاشتن و برخورد با نوه ها زمين تا آسمون فرق ميكنه نبايد يه همچين تفاوتي باشه در صورتي كه شوهر من تو خدمت كردن به پدر و مادر و خواهر و برادر نفر اوله مطمئن باش منم ناراحتي سر اين موضوع نميكنم وگرنه به نظرت ميتونست شوهرم با خيال راحت به خانوادش برسه؟؟؟

مشكلم همينه نميتونم رفت و آمدمو كم كنم متاسفانه به زندگي ما حسادت زياد ميشه، اصلا مارو حساب نميكنن و ...

بالاخره خونوادش هستن سعی کن بازبون ورفتارخوب نزاری بینتون اختلاف بندازن به خاطرحسادتی که میگی دارن.مهم زندگی وآرامش خودته 

آرآمِشِـہ اِمروزَم فَقَط بِـہ خآطر نَدآشتَـטּ اِنتِظآر اَز بَقیَست ,,