2737
2734

فکر نمیکنه بزرگ شدم و راه و بی راه کتک

همش غر میزنه

هر چی میشه حتما مقصرش منم 

چیز هایی‌ که شکسته شده یا مقصر شکستگیش خودشه رو گردن من میندازه 

مرتب قیافش رو عصبی نشون میده 

فکر میکنه بچه یعنی حیوان بارکش 

ازش متنفرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احترامشو حفظ کن

مشکل اعصاب نداره؟😔

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728

پدرت چجور ادمیه؟

چون خیلی وقتا خانوما از رو فشار زیاد عصبی که از طرف شوهرشون بهشون وارد میشه همچین اخلاقایی میدا میکنن همون فشار رو به بچه منتقل میکنن و بچه هم به فرد دیگه و..... 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ای بابا

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2738

با بدبختی بچه بزرگ میکنیم آخر هم آدم متنفر میشن😔😔

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

من سالی ی بار میام خونه مادرم الان دو روزه اومدم داره دعوا راه میندازه چرا بادنجون ها رو سرخ نکردی چرا همه خورش گرم کردی عید پارسال دیدمش تا الان شیطونه میگه جمع کنم برگردم تو تنهایی خودم 

درخواست دوستی ندید 

منم از مادرم خوشم نمیاد همیشه عیدا لباسای کهنه مردم لباسای بنجل از مد افتاده عیدی میده بع من همیشه مسخره و تحقیرم میکنه دیشبم نمیدونم از کحا یه لباس کهنه پیدا کرده بود داد به من عکس گذاشتم اینحا نمیدونم این چیه مادرم به من داده میخواستن گیسامو بکنن خانما😐

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706