2703
2553
عنوان

خونواده شوعر😡

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 43 پست

ای بابا بیخیال خونواده شوهرمنم همینجورین خیلی خودخواه هستن .خودشونم به نفهمی میزنن همش ازمن توقع دارن .منم تازگیا بهش بی محلی میکنم .باهاشون قطع رابطه کردم راحت شدم.

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا بیخیال خونواده شوهرمنم همینجورین خیلی خودخواه هستن .خودشونم به نفهمی میزنن همش ازمن توقع دار ...

ببین گلم عین منی شوهرم باهاشون کات کرده 

ولی من قطع رابطه دوس ندارم 😔😔😔😔😔

2456
کاش میشد قط رابطه کرد یک سال رابطع نداشتم زندگیم بهشت بود 

من هروقت باهاشون تورابطه ام ایقدر بهم توهین میکنن که همش دنبال فتنه ان که منوبچزونن بعدشم شوهرم همش سکوت میکنه و قطع رابطه کرده همه چیم عالیه ولی بچم احساس تنهایی میکنه خودمم جلو فک وفامیل شدم گاوپیشونی سفید همه میگن اینایریزقهرن فلانن بهمانن

ببین گلم عین منی شوهرم باهاشون کات کرده  ولی من قطع رابطه دوس ندارم 😔😔😔😔😔

عزیزم  ادم نفهم بایدهمین کاروباهاش کردوالا منم ازقطع رابطه بدم میاد.

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن .
چی

نگا من هنوز عقدم 3 سال خیلی غر غر میکردم مادرشوهر عالی خواهرشوهر عالی ولی دورو همسرم متوجه کاراشون شده بود میگفت برام اصن خانوادم مهم نیستن منم خوشحال که همسرم فقط منو داره اینم بگم همسرم فوق العاده پشتمه ازاینکه خواهرشوهرم همش سوسه بود زبون داشت زورم میومد میترسیدم شوهرم بره سمت اونا یعنی الان 4 ماه بهم زنگ نزدن ولی قهر نیستیم فقط من باید زنگ بزنم ولی خیلی سوسه ان تو زندگیم فکر کن الان همسرم اونجاس ازاینکه اونجا قلبم اتیش میگیره دوهفتس کارم گریس .تواین دوهفته هم باهمسرم دعوا کردیم سر چیز الکی خبرمو نمیگیره .منم گفتم بهم پیام نده همون اقای که گفت خانوادمم مهم نیست عکس میگیره باهاشون اوکی باهاشون .تارفتم مشاوره گفت اون بیماره خواهرشوهرت. کینه ازخودت دور کن با پنبع سرببر اصن خودتو ننداز جلو اون شوهرت خانوادش هرکاری نکنی 

هیسسسس دخترها فریاد نمی زنن
2714
خونواده شوهرم اگه همسرم باهاشون سرسنگین رفتارکنه یابهشون کم محلی کنه ازچشم من میبینن .کلا چندش اورن ...

شوهرم میگه نفهمن چکارکنم میگم باهاشون صحبت کن 

اینجوری ک نمیشه میگه نفهم ندیدی 

دقیقا شو هرم هرکارباهاشون میکنه میگن زنش یادش میده 

اره بابا همیشه از شوهرم میپرسه چایی میخوای؟یا فلان غذا بیارم بخوری؟انگار من ادم نیستم😁😁خنگوله بابا

خنگول ک نیستن 

بی ادب هستن 

من همیشه ب شوهرم میگم این رفتار شون زشته

گاهی قبول دارم و معذرت میخواد 

گاهی میگه منو و تو نداریم 

ب من ک تعارف می کنن یعنی تو  رو. هم تعارف کردن 

اما ب نطر من این رفتار نشانه بی ادبی خود شون هست

توکل بر خدایت کن‌‌؛؛  کفایت میکند حتما 
همدردیم  یوقتایی میگم حالاخوبه که چندین بار اومدن خواستگاری من قبول نمیکردم که اینهمه منو آزار ...

اره واقعا 

شوهر من از قدیم تر ها دوست م داشته 

ب نطر من مجبور شدن بیان خواستگاری ب خاطر شوهرم 

اما حالا چشم دیدن منو ندارن 

مادرش بهم گفته دلم نمی‌خواست پسرم زن بگیره 

خواهرش گفته جلوی ما ب زنت محبت نکن 

اینا رو تو روی خودم میگن

توکل بر خدایت کن‌‌؛؛  کفایت میکند حتما 
منم از پدرشوهرم ۲۰ تومن کادو گرفتم اخه ۲۰ تومن پوله؟!نمیداد کلا خیلی قشنگتر بود

عزیز برا من ده تومن داد😁😁😁😁😁ده تومن ینی پنج تا دو. تومنی 

تازه با افتخار. هم داد

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود