2410
2553
عنوان

آدم فک میکنه ...

106 بازدید | 6 پست

من از وقتی اینجام ، بس که همه عروسا با مادرشوهراشون مشکل دارن هرکیو میبینم فک میکنم اینم با خونواده شوهرش مشکل داره ، داره صحنه سازی میکنه 😂😂😂 من با مادرشوهرم مشکل ندارم فقط وقتی پ ر یودم روی تموممم رفتارهاشون حساس میشم  :| 😂 ینی مثلا زنگ نمیزنم خونشون وقتی اونا میزنگن هی میگم ایییش حالا حتما باس حرف بزنیم ؟؟ بعد فک میکنم که اونا راجبم چی فک کردن که نزنگیدم :|😂😂 خوددرگیری میگیرم ... بیاین ببینم وجود داره عروسی که با مادر شوهرش مشکل نداشته باشه 😁

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم

یا فقط منم 😂

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل خاصی باهاشون ندارم سعی میکنم اهمیت ندم به کارها

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2456
من تحمل دونم پر شد رفت و امد و قیچی کردم 

این کار شوهرتو ازت دور نکرد ؟

این کار شوهرتو ازت دور نکرد ؟

اتفاقا رابطمون خیلی بهتر شد چون قبلا همش بحث بود بینمون بهش میگفتم خانوادت چرا اینجوری میکنن چرا اون کارو کردن خودشم میدید رفتار خانوادشو بعد وضع روحی منو که خیلی بهم فشار اومد بیماری اعصاب گرفتم ای بی اس دچار شدم بعد که دکترم بهش گفت این بیماری خوب نمیشه از بیماری اعصابه شوهرم گفت دیگه نمیخواد بری مجبورت نمیکنم