2733
2734
عنوان

خواهر شوهر .....کیست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم قراره خواهر شوهر شم، همیشه دلم میخواد مث خواهر نداشتم دوسش داشته باشم، به هیچ وجه تو زندگیش دخال ...

از الان معلوم اصل جنسی به شما میگن یه خواهر شوووههههررررررر

دقیقا مشکل از شوهرمه انقدر بهشون سواری میده روز به روز پروتر میشن 

رو شوهرت کار کن

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
2731
منم قراره خواهر شوهر شم، همیشه دلم میخواد مث خواهر نداشتم دوسش داشته باشم، به هیچ وجه تو زندگیش دخال ...

به نظرم همون جایی که بخواهی با زن داداش مثل خواهی بشی تخم مشکلات کاشته می‌شه. یک نفر به صرف یک ازدواج لزوما مثل خواهری که باهاش در یک خانه بزرگ شدی نمی‌شه. بگذریم خیلی‌ها با خواهرشون هم کنار نمی‌یان. باید اون فرد بیاد و ببینی که اخلاقش چه طور هست؟ اگر می‌شد و به اخلاقت می‌خورد که چه بهتر ولی اگر نمی‌خورد باید رابطه ی دوستانه ولی کمی غیرصمیمی نگه دارید.
صمیمیت برادر شما هم بعد از ازدواج با اطرافیانش کمتر می‌شه. حداقل برای یک دوره و این طبیعی هست و غیر از این باشه یعنی وابستگی ناسالم داره. اگر من کسی را دوست دارم باید درک کنم که لازمه‌ی رشدش تغییرش هست و ناراحت نشم که باید بره و به کس دیگه نزدیک بشه.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
ازنظرمن که داری ولی داداشت باید تعادل بین شما و همسرش و رعایت کنه هرکی در جایگاه خودش

منم دقیقا همین فکرو میکنم، من ک نمیگم برای منم همون اندازه وقت بزاره ولی خب اینکه بهم لبخند بزنه یا وقتی دیدمش بوسش کنم، باهاش شوخی کنم، نباید ناراحتش کنه

2738

خواهرشوهر بزرگه ی من ک حسود و بازیگر حرفه ای و دروغگو و خیالباف!!! کوچیکه فعلا راهنماییه خوبه فقط یکم دروغگو

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
منم دقیقا همین فکرو میکنم، من ک نمیگم برای منم همون اندازه وقت بزاره ولی خب اینکه بهم لبخند بزنه یا ...

عاره بابا مث اینکه اول داداش ما بود بعد شوهر اونا شد😂😂

خوش به حال ماهی ها تکلیفشان معلوم است هوایی که بشوند میمیرند...
به نظرم همون جایی که بخواهی با زن داداش مثل خواهی بشی تخم مشکلات کاشته می‌شه. یک نفر به صرف یک ازدوا ...

عزیزم دو تا خواهر هم  شبیه هم نیستن و تفاوت دارن، من خیلی خوب بلدم ب تفاوت های آدمها احترام بزارم و بپذیرمش، درسته صمیمیت کم میشه، منظورم اینه اگه مثلا برای تولدش بوسیدمش، یا باهاش شوخی کردم، خانومش ناراحت نشه

خواهرشوهر بزرگه ی من ک حسود و بازیگر حرفه ای و دروغگو و خیالباف!!! کوچیکه فعلا راهنماییه خوبه فقط یک ...

من مادرشوهرم بازیگر خوبیه

خیلی فیلم بازی میکنه شوهرمم فهمیده دیگه

مثلا جلوی شوهرم میخواد بگه که خیلی منو دوست داره، همچین زور میزنه دو تا قطره اشک بیاد تو چشش، بعدشم خودشو پرت میکنه تو بغلم😓

کار همیششه

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
شما هم بهشون خنثی هستی؟ یعنی نه بدی میکنی نه خوبی؟

تقریبا البته تو مراسما و اینا کادو میدیم به هم و احترام همو داریم تاحالا هیچ دعوا و بحثی هم نداشتیم به هیچ وجه مخصوصا مادر و پدرشوهرم خیلی بهم احترام میذارن ولی اینکه عاشق هم باشیم یا بی دلیل کادو به هم بدیم یا باهم بریم خرید و درد و دل واینا نه 

ی نوع احترام و حرمت دو طرفه بین من و خانواده همسرم وجود داره خیلی هم راحتم باهاشون 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من فكر ميكنم خواهرشوهر كسيه كه سعي ميكنه صميميت و روابط خانوادگيشو با برادرش حفظ كنه. هر قدر عروس بيشتر بخواد برادرشو مال خودش تنها كنه، خواهرشوهر هم فشارو تلاشو بيشتر ميكنه. ادم بدذات هم كه بدذاته تو هر نقشي كه باشه 

2706