2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سوالي كه يه آقا بخواد توخصوصي بپرسه وتو ملا عام نشه عنوان كرد معلومه چيه ديگه

برو عامو

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

درخواست دادم به من بگو قول میدم محرمانه نباشه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بیا به من بگو جوابتو میدم ولی بعدش میام اینجا به بچه ها میگم چی بود

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

اسی رفتی خصوصی اینجا رو قفل کن ملت منتظر نمونن😁

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

بپرس

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

اول بگو چندسالته، متاهلی یا مجرد، تحصیلاتت چیه، شغلت چیه ، چندتا خواهر برادرین، مادر پدر در قید حیات هستن یا خیر، حقوقت چنده، ماشین داری؟، ماشینت چیه؟؟ 

معدل اخرین کارنامت چند بوده،زشتی یا خوشکل

چند کیلویی،قدت چنده، گوشیت چیه، خوش اخلاقی یا بد اخلاق 

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!
2706