1177
648

۱۰ساله ازدواج کردم شوهرم قبل من با یه دختری یک سال دوست بود حتی واسه ازدواج میخواستش ولی بخاطر دلایلی مثل خیانت از طرف دختره دیگه ولش کرد دختره هم خیلی عاشق شوهرم بود و هرکاری کرد که برگرده ولی دیگه برنگشت.تو نامزدیمون عکس دونفرشون رو دیدم خیلی ناراحت شدم و داغون.شوهرم اومد کلی دلداریم داد که این عکس رو من یادم رفته بوده ازبین ببرم.خلاصه که هیچی گذشت.تا اینکه چندسال پیش از طریق فیسبوک پیداش کرده بود و باهاش حرف میزد .دوباره گذشت و دوسال پیش چند روز بعد از تولد دخترم دوباره مچشونو گرفتم که تو ت ل گ ر ا م باهم چت میکردن.خیلی داغون شدم خیلییییی زیاد البته اینم بگم رابطشون درهمین حد چت کردن و تلفنی حرف زدن بود ولی واسه من خیلی بود چون با دوست دخترسابقش بود قربون صدقشم رفته بود درضمن اون زنه خودشم شوهر و بچه داره.هیچی دیگه بعداون هرسال شب تولد دخترم یاد اون غلطای شوهرم میفتم البته شوهرم خیلی اظهار پشیمونی میکرد و حسابی به غلط کردن افتاده بود هیچی دیگه اونم گذشت تا اینکه دوباره دیشب لحظه سال تحویل مچشو گرفتم...

عهد نابستن از آن به که ببندی و نپایی♻️

😢😢😢😢

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156
1194

چرا زنای متاهل وارد رابطه با مرد متاهل میشن؟! چرا مرد متاهل متعهد نیس؟! خدایااااااا😔😔😔

منم تازگیا متوجه همچین رابطه ای تو دوستام شدم، اصلا باورم نمیشد، همش میگم چرا ما آدما دنیا رو کثیف کردیم😔

چند روز بود یکم به رفتارهای شوهرم شک کرده بودم همش حسم بهم میگفت با یکی در ارتباطه که دیروز تو گوشیش ضبط تماس خودکار رو نصب کردم

شب که اومد گوشیشو برداشتم چک کردم دیدم یه شماره ناشناس تو ضبط تماسش هست ولی تو لیست تماسهای تلفنیش نیست شماره رو برداشتم تو تلگ رام زدم دیدم همون دوست دختر سابقشه که آخرین بار دوسال پیش مچشو گرفته بودم

عهد نابستن از آن به که ببندی و نپایی♻️
1184

اینا که برمی گردن به دوست پسر یا دوست دختر سابقشون مرضشون چی بوده که با همون ازدواج نکردن 

شبی از شبها تو مرا گفتی که شب باش من که شب هستم و شب بودم و شب خواهم بود شبِ شب گشتم به امیدی که تو فانوس نظرگاه شب من باشی.
1178