2733
2734

خونه فامیلام نمیاد محل نمیده سلام نمیده به خاطر یه دعوا تو گذشته من خر تا الان خوب بودم بافامیلاش ولی امروز خونه سه تا فامزلاش رفتم باقیافه و خودشم محل نمیدم دلم خنک شد  کم کم قطع رابطه میکنم ببینه خوبه،؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا حرف نزدم لبخند نزدم وکاملا سرد وخشک نشستم بعد هم خونه مادرشوهرم اینا زنگ زدم به فامیلام باهاشون خوش وبش کردم اینم عید منه که هرسال کوفتم میشه امسالم من کوفتش کردم

2731
نه نکن اونو‌راضی کن مثل تو خوب شه نه مثل اون بد شی

راضی نمیشه ۲ساله نشده باید مثل خودش رفتارکنم مادرش هم فهمیده به روخودش نمیاره کل خانواده ش ناراحتن فردا هم میرم خونه مامانم اینا تبریز تاسیزده بدر میمونم اونم میاد خونه ننش میمونه

اصلا حرف نزدم لبخند نزدم وکاملا سرد وخشک نشستم بعد هم خونه مادرشوهرم اینا زنگ زدم به فامیلام باهاشون ...

این کارا چیه عزیزم بچه ک نیستی 😐تو چرا شهور و شخصیتت رو پایین میاری تو ب رفتارهای خوبت ادامه بده و کم کم اونو قانع کن رفتارش درست شه ن اینکه تو خودتو خراب کنی 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2738

گاهی وقتا با بعضیا باااااااید مثل خودشون رفتار کنی بلکه بفهمن

البته اگه ذره ای درک داشته باشن 

منم 8سال رفتارهای زشت و زننده شو تحمل کروم و راه اومدم به امید اینکه انسانیت منو ببینه انسان بشه،آدم بشه

آدم که نشد هیییییچ

یکبار مثل خودش رفتار کردم

عییییین سگ هااااار شد

گفتم ببین

تحمل رفتار خودتو نداری

8سال تو ظلم کردی

یکبار من رفتار خودتو نشونت دادم

چه فایده

بازم همون جونوریه که بود

چون اشتباه خودشو قبول نداره

بعضی سختیا آدم رو قوی نمی کنن،پیر می کنن!!!حناجان سابقم.قطع دسترسی شدم

گاهي لازمه. "خوبي كه از حد بگذرد، نادان خيال بد كند"

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
این کارا چیه عزیزم بچه ک نیستی 😐تو چرا شهور و شخصیتت رو پایین میاری تو ب رفتارهای خوبت ادامه بده و ...

باوکن عزیزم هری خوبی میکنم این عقب میره بدترمیشه ازخداشه من بافامیلاش خوب باسم این اینطوری کنه تودوسال خوبی هامو نفهمید بذار بفهمه خوب بودن وظیفه م نیس

این کارا چیه عزیزم بچه ک نیستی 😐تو چرا شهور و شخصیتت رو پایین میاری تو ب رفتارهای خوبت ادامه بده و ...

من باهمسر اسی کار ندارم،ولی بعضیا با خوبی کردن متوجه بدی کار خودشون نمیشن،مقابله ب مثل جواب میده روشون

بچه ها چرا همش به استارتر می گید رفتارهای خوبش را ادامه بده 

خب ادامه بده که چی؟ 

طرف مقابلش شعور نداره بی احترامی می کنه کسی که بی احترامی می کنه تا آخر دنیا هم معنی احترامی که استارتر به خانواده اش می‌گذاره را درک نمی کنه 

احترام باید متقابل باشه وقتی نیست یک نفر نباید خودش را قربانی کنه 

2706