1147
1267

خوشگله😍

عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو تو یه کافه شلوغ می‌مونه! بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی، باید چشمهات را ببندی و از همه صداها بگذری و نشنویشون، بقیه صداها واست آزار دهنده میشه، صدا پچ پچ مردم، صدا خنده ها، گریه ها، صدا به هم خوردن فنجان ها، حتی صدای باد...تو واسم اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم...

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

خوب بعدی😃

عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو تو یه کافه شلوغ می‌مونه! بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی، باید چشمهات را ببندی و از همه صداها بگذری و نشنویشون، بقیه صداها واست آزار دهنده میشه، صدا پچ پچ مردم، صدا خنده ها، گریه ها، صدا به هم خوردن فنجان ها، حتی صدای باد...تو واسم اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم...
1258

هفت سین خواهرشوهرت عالی بود 🌺

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1221
مادر شوهر اول شد ولی اون ۱۳۹۸ خواهر شوهرم خوب بود  عروس سوم‌ شد! همیشه عروسا جیب خالی پز عال ...

شما مشکل دارین فک کنم 😕من عکس هر سه رو مث هم گذاشتم مگه پز دادم 🤣🤣واقعا مشکل دارین متاسفم براتون 

😥تورو خدا برا کاربریم تبریک نگین خیلی ضایست ....من این بار دهمه ک میترکم و باز ثبت نام میکنم 😪

برنده دوم هم مادرشوهر خخخ

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)

خواهرشوهرت باید اون ظرفاشو میداد به مامانش به رومیزیش میاد☺😃

1167
باو ینی میگم عروسا هیچ هنری ندارن ولی همش از مادرشوهرا بد میگن!

🙁الان هفت سین من ب نظررتون انقد زشت بود ک این حرفو زدین ؟؟؟در ضمن من کاری ب کار مادر شوهرم ندارم ک ازش بد بگم ‌..شما همه رو تو ی ترازو قرار میدین 

😥تورو خدا برا کاربریم تبریک نگین خیلی ضایست ....من این بار دهمه ک میترکم و باز ثبت نام میکنم 😪
1241