2726

شب عیدی لطفا به یاد خاشقچی مرحوم هم باشید . 2 3 ماه از 97 باهاش بودیم خاطره داریم باهاش    

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
تیناتویی؟

ها خودمم  

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ها خودمم    

مگ ترکیدی تو ؟

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2728
مگ ترکیدی تو ؟

نیستم اقا شوخی کردم تینا کیه

سلام

دوستان عیدتون مبارک  

عزیزم سیاسی میشه و قطع میشینا

در موردش پستی هم نذارین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام دوستان عیدتون مبارک     عزیزم سیاسی میشه و قطع میشینا در موردش پستی هم نذارین

واااا

عید شما هم مبارک

سلام دوستان عیدتون مبارک     عزیزم سیاسی میشه و قطع میشینا در موردش پستی هم نذارین

سلام 😒

عید شما هم مبارک نی نی یار 💋

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706