2733
2734
عنوان

با شوهر مریض چی کار کنم😢

341 بازدید | 14 پست

کلافم کرده دیشب قبل سال تحویل گیر داد به سفره هفت سین دعوا درست کرد منم سفررو جمع کردم دو ساعت بعدش هی گفت سفررو پهن کن اشتباه کردم  سر شب گفتم عکس بگیریم گفت شاید عکس نندازم حوصله ندارم بعد نیم ساعت به سال تحویل گفت پاشو حاضر شیم عکسای خوشگل بندازیم.

بعد از سال تحویل سر عموم باهم بحثمون شد خیلی باهام بد حرف زد بعد خودش جاشو جدا کرد منم رفتم خوابیدم ساعت ۴ صبح دیدم اومده بالا سرم پاشو ترو خدا اینجا سردت میشه گفتم پتو روم هست ولم کن خوابو بیدار بودم گفت پاشو این اتاق خیلی سرده سردت میشه بیا پیش من بخوابو با زور رفتم پیشش تا صبح چسبیده بود بهم.دیوونه شدم از رفتاراش نمیتونم تصمیم درست بپیرم یا خوبه یا گند اخلاق.میخواستم ولش کنم برم واسه عید باز دو دلم کرد.

خانمای گل پستامو لایک نکنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم اون ک اخلاقش همینه و معلومه دوست داره.شما سعی کن حرفاشو جدی نگیری باور کن زندگی واست بهتر میگذره

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
آره یادمه دیشب میگفتی که سر صحبت با عموت ناراحت شد فک کنم دوست داره شدید اما اعصاب نداره

آره ولی چه فایده یبارم من داد زدم یه چیز بد بهش گفتم محکم زد تو صورتم قهر کرد رفت خونه ی مادرش یه ساعت بعد برگشت دید نرفتم خونه ی مامانم ولم نمیکرد کلا چسبیده بود بهم تا صبح تا بیدار میشدم محکم بغلم میکرد بوس میکرد اصلا انگار آدم دو ساعت پیش نبوده

خانمای گل پستامو لایک نکنید  
2706