2726
واقعا ناراحت شدم، تو تاپیکت گفتی گوشت چجوری برای بچم بخرم، بعد همسرت رفته زن صیغه کرده... ینی اینا ر ...

آره شوهر منم هرچی میگفتم نمیخرید

همه پولاشو خرج هرزش میکرد تا ولش نکنه بره صیغه یکی دیگه بشه.

آخرش هم وقتی پولاش ته کشیدزنه اومد جلوی در دادوهوار که پولمو بده وجدا شد الان رفته با یکی دیگه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا كاري ازتون برنمياد؟ كسي كه با مرد هرزه ازدواج كرده و مونده خودش داره به خودش ظلم مي كنه. اخي مرد ...

طلاق به حرف راحته کلی مشکلات پشت سرشه حتی برای خودساخته ترین زن دنیا اونم توی این وضعیت ناپایدار جامعه به نظرم نمیشه گفت فقط دوتا راه هست یا بمونی و چشمت رو ببندی یا طلاق بگیری راه سوم موندن و ادب کردن اون ادمه درسته دیگه هیچ وقت زندگیشون برپایه اعتماد نیست اما بهتره ادم بعد نوزده سال زندگی زندگی رو یه باره رها نکنه اون اقا خیلیم براش بد نمیشه دوتا بچه این وسط اواره میشن

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
کوچیکه با منه فعلا  اصلا عیدو دوست ندارم کارای دادگاهم مونده بعد از تعطیلات مهریمم گذاشتم اجر ...

خدا به دلت ارامش بده الهی😥😥خیلی ناراحت شدم واست..انشاله روزای خوبی در انتظارت باشه

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2728
هر لحظه كه ادم خيانت ببينه موقع نجات دادن خودشه. منم دقيقا صحبتم همين بود زن هاي ايراني ميشينن كه دي ...

سروناز جان از هیلاری کلینتون  زنی قویتر و خودساخته تر تو ایران داریم؟ خیانت دید اما بازم به خاطر دلایل شخصی خودش جدا نشد  

آره شوهر منم هرچی میگفتم نمیخرید همه پولاشو خرج هرزش میکرد تا ولش نکنه بره صیغه یکی دیگه بشه. آخرش ...

شوهرت رفته با یکی دیگه یا اون زنیکه؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
طلاق به حرف راحته کلی مشکلات پشت سرشه حتی برای خودساخته ترین زن دنیا اونم توی این وضعیت ناپایدار جام ...

اگه فكر مي كنيد مرد گنده رو مي تونيد ادب كنيد بمونيد! تنها اتفاقي كه مي افته پنهوني تر كارش رو ادامه ميده اتفاقا مردي كه بعد نوزده سال خيانت كرده ديگه خيلي اوضاعش خرابه كه بعد سال ها زندگي و ديدن فداكاري هاي زنش و داشتن بچه رفته پي خوشگذرونيش. كسي كه مي مونه صرفا داره همزيستي مسالمت اميز مي كنه و بچه هايي كه مادر پدرشون طلاق عاطفي گرفتن خيلي در اينده ضربه مي بينن دوستم خودش مي گفت من پدر مادرمو بردم گذاشتم جلو در دادگاه گفتم جدا شيد سال هاست اعصاب هممونو ريختيد به هم و افسردمون كرديد. ضمنا قرار نيست كاري راحت باشه تا تصميم به انجامش بگيريم. كسي كه مي مونه ديگه كنكاش نبايد كنه تا اعصاب خودش و بچه هاش رو بيشتر داغون نكنه

سروناز جان از هیلاری کلینتون  زنی قویتر و خودساخته تر تو ایران داریم؟ خیانت دید اما بازم به خاط ...

اونا به خاطر اين مي مونن كه زندگي سياسي خودشونو و شوهرشون كه وابسته بهم هست رو از بين نبرن چون اولويت براشون چيز ديگست! مثل زن ترامپ😅 از كجا معلوم شايد هيلاري نياز عاطفيش رو هم جاي ديگه تامين كنه اونا دغدغشون مثل ما نيست زنه نميشه تو خونه خودشو عذاب بده هر روز دنبال چك كردن شوهر خيانتكار باشه. دنبال پيشرفت خودشه. مستند كندي ها رو نديديد؟ مرداي كندي همه خائن ولي زناشون تو دوربين لبخند ميزدن

اگه فكر مي كنيد مرد گنده رو مي تونيد ادب كنيد بمونيد! تنها اتفاقي كه مي افته پنهوني تر كارش رو ادامه ...

همیشه توی شرایط باید تصمیم گرفت اصلا نمیشه همه دنیا رو با یه قانون خاص سنجید از یه چیز مطمینم هر مشکل خانوادگی که مثل بهمن روی زندگی میریزه از یه گلوله برف کوچیک شروع شده نمیشه سریع تصمیم گرفت من احساس میکنم این اقا با توجه به مدت ازدواجشون احتمالا دچار بحران میانسالی شده شاید هوسباز نیست شاید یه زمان در اوج خریت پاش لغزیده شاید  .....من تا حالا توی همچین شرایطی نبودم خدا. رو شکر اما هر ادمی ارزش یه بار بخشش رو داره 

2706