2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیفهمم چطور بخاطر بچه یا شرایط بد تو خونه پدری

حاضرید با چنین مرد اشغالی ادامه بدین🤔🤔

والا تو خونه پدری فحش و کتک هم بخوری

شرف داره به همچین زندگی با چنین مرد کثیفی

شخصیت تنها چیزیه که واقعی یا مجازی نداره🙂💚
2720
گفت که از شوهرش طلاق گرفته بود . در صورتی که به همه گفته که شوهر داره. گفت که همه دنبالش بودن که ازش ...

بگو ب تو چ ک مواظبش باشی.ایشون کسو کاری نداره ک مراقبش باشن؟ک تو قول شرف دادی😨

هر بار این درو محکم ببند برو

چقدر شرايطتت مثه مامان منه

حالا بعده ٢٥ سال زندگى پدرم داره هر غلطى ميخواد ميكنه

شب عيدمون رو هم خراب كرد

ديشب با گريه خوابيدم 

تاپيكم زدم ديشب اتفاقا😞😞😞😞

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋
چقدر شرايطتت مثه مامان منه حالا بعده ٢٥ سال زندگى پدرم داره هر غلطى ميخواد ميكنه شب عيدمون رو هم خ ...

😕😕

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2714
خدا همه ى زناى هرزه اى كه ميدونن طرف زن و بچه داره و بازم باهاشن تيكه تيكه كنه خدايا تو رو خدا خودت ...

چرا كاري ازتون برنمياد؟ كسي كه با مرد هرزه ازدواج كرده و مونده خودش داره به خودش ظلم مي كنه. اخي مرده طفل صغير نيست كه گول بخوره خودش خواسته خودش هرزست نمي خواست صدتا زن از راه بدرش نمي كردن. اون زنايي كه ميان ني ني سايت ميگن كار بيرون زن رو پير مي كنه پوستش چروك ميشه ما بايد بشينيم خانمي كنيم همونا مجبورن اينجور وقت ها چشم پوشي كنن و فقط دعا كنن!!

چرا كاري ازتون برنمياد؟ كسي كه با مرد هرزه ازدواج كرده و مونده خودش داره به خودش ظلم مي كنه. اخي مرد ...

بعد از ٢٥ سال زندگى حالا موقعه جداشدنه؟

وقتى هيچ كسى رو نداره كه حمايتش كنن؟!

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋
بعد از ٢٥ سال زندگى حالا موقعه جداشدنه؟ وقتى هيچ كسى رو نداره كه حمايتش كنن؟!

هر لحظه كه ادم خيانت ببينه موقع نجات دادن خودشه. منم دقيقا صحبتم همين بود زن هاي ايراني ميشينن كه ديگران حمايتشون كنن! تو ٢٥ سال اگه خودشون تلاش مي كردن نياز به حامي نداشتن. البته مادر شما از نسل قديم هست و شرايطش كاملا متفاوته متاسفانه. 

خدا همه ى زناى هرزه اى كه ميدونن طرف زن و بچه داره و بازم باهاشن تيكه تيكه كنه خدايا تو رو خدا خودت ...

انشالله به حق امام علی

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏

واقعا ناراحت شدم، تو تاپیکت گفتی گوشت چجوری برای بچم بخرم، بعد همسرت رفته زن صیغه کرده... ینی اینا رو میشنوم حالم از همه مردا بهم میخوره... 

من بهت پیروز میشم . میشه برای مشکلم ی صلوات مهمونم کنید؟
وای عزیزم...خدا صبرت بده😥بچه هات اوردی با خودت؟ پشیمون نیست؟

کوچیکه با منه فعلا 

اصلا عیدو دوست ندارم کارای دادگاهم مونده بعد از تعطیلات

مهریمم گذاشتم اجرا

اولش گریه میکرد عوضی میگفت نقشه بوده و...میگفت من یه موی تورو به این هرزه ها نمیدم وبیا برگرد دنیا رو به پات میریزم.ولی میدونم همش دروغه.

به چننفرگفتم حسابی کتکش زدن.

2706