2410
2553
عزیزم ناراحت شدم متولد ۷۳ هستی چند تا بچه داری 

دوتا

اگه بدونی زنه چه چیزایی برام تعریف کردقلبم تیکه تیکه شد.

کلا همه پولاشو خرج اون میکرده که ولش نکنه.

اونم چی زنه هم سن منه واز چاقی داره میترکه و اصلا هم خوشگل نیست با هزار تا لوازم آرایش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گفت که از شوهرش طلاق گرفته بود . در صورتی که به همه گفته که شوهر داره. گفت که همه دنبالش بودن که ازش ...

دیگه باید بین شما دونفر یکیو انتخاب کنه 

دیوار حاشا بلنده 

اگه نگران خانومه بود به یه مرد مجرد گِرِه میزد  نه به خودش

2720
عضویتت مبارک

دیگه همه جا جواب نمیده که😆😆

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

خب معمولا تو اين تاپيك ها چيزي جز لعن و نفرين نمي شنوي واقعيت اينه همسرت انتخاب كرده با يكي ديگه خوشگذروني كنه و حالا مي خواد تقصير رو از رو خودش برداره شمام يا زن خودساخته اي و جدا ميشي يا وابسته اي و مي موني و خودتو ميزني به نديدن راه ديگه اي نمي مونه

اینایی که صیغه میکنن و ...  چه جوری خانوماشون متوجه نمیشن ؟ بالاخره به پولی از حساب شوهرا کم ...

میگم دیگه اصلا همه اینارو میدیدم ولی انکار میکردم

ترس از طلاق و بی پناهی به خاطر بچه ها باعث شده بود همش خودمو گول بزنم 

دوتا اگه بدونی زنه چه چیزایی برام تعریف کردقلبم تیکه تیکه شد. کلا همه پولاشو خرج اون میکرده که ولش ...

الهی بمیرم😥انشالله خداخودش جوابشوندوبده و روزهای عالی برات رقم بخوره

2714
دوتا اگه بدونی زنه چه چیزایی برام تعریف کردقلبم تیکه تیکه شد. کلا همه پولاشو خرج اون میکرده که ولش ...

وای عزیزم...خدا صبرت بده😥بچه هات اوردی با خودت؟

پشیمون نیست؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

من چندبار خواب دیدم شوهرم با زنهای دیگه ست تاچند روز حالم بد بوده فکر کن واقعی باشه وای میمیرم خیلییی سخته استارتر جان میگی نمیخوام طلاق بگیرم دیگه ما چی بگیم خدا بهت صبر بده که بتونی تحملشون کنی

ریپلای کن خوششششششم میاد😄
میگم دیگه اصلا همه اینارو میدیدم ولی انکار میکردم ترس از طلاق و بی پناهی به خاطر بچه ها باعث شده بو ...

انشالله خدا کمکتون کنه از این بحران رد بشید

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
مگه همه چی خرجی و شب خوابیدنه؟ این چه سطح فکریه؟؟؟؟ تعهد وفاداری احساس اطمینان اینا کشکه!؟؟؟؟  ...

دقیقا.

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

استارتر خدا صبرت بده من جدیدا تو اینجور تاپیکا اعصابم خیلی بهم میریزه چون واقعا از ته قلبم ناراحت میشم.شرایطت با دوتا بچه هم سخته من خودم دوتا بچه دارم واقعا نمیدونم به تو بگم چیکار کن ولی من خودم بودم اصلا زندگی باهاش نمی‌کردم حتی با دوتا بچه.اگرم طلاق نمیگرفتم اصلا نمیزاشتم پاش تو خونه بخوره فقط خرجی بده

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2706