2703
2716
مردي ازدواج مجدد👰🏼👴🏼 ميكنه و وقتي زن متوجه ميشه به روي خودش نمياره و خودش رو به بي اطلاعي مي ...

چ زن مزخرفی. کمبود محبت داشته فقط خواسته همونارو جبران کنه😒 !

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
دقیقا مثل استارتر سه ساله صیغه مخفی داشته تازه فهمیدم. البته که به خاطر بچه هام چشممو رو خیلی چیزا ...

شوهرت چی میگه

پشیمون نی؟

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیشب همسرم خوابش برد و من خواستم موبایلشو بردارم و بذارم کنار. کنجکاو شدم که حالا که قفلش بازه صفحات ...

واییی تف به شرفش

زنیکه خونه خراب کن

تففف ب ذات همسرت هم 

اههه اعصابم خورد شد

شخصیت تنها چیزیه که واقعی یا مجازی نداره🙂💚
2456
دقیقا مثل استارتر سه ساله صیغه مخفی داشته تازه فهمیدم. البته که به خاطر بچه هام چشممو رو خیلی چیزا ...

عزیزم ناراحت شدم متولد ۷۳ هستی چند تا بچه داری 

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
2714
اون کسی ک اومده تو زندگیت باید بره بیرون نه شما.اون منتظر همین حرکت شما بوده ک جاشو محکم کنه...امیدو ...

اون رفته عزیزم 

خودش اومد بهم گفت به شوهرت بگو طلاقم بده دست از سرم برداره

گفته اصلا ولم نمیکنه.اون از چند سال پیش دوست پسر داشت میخواست بره صیغه اون بشه 

الانم رفته صیغه اون شده.کلا کارشون همینه تا طرف پولاش که ته کشید میرن سمت نفر بعدی واین قضیه ادامه داره.

میشه بپرسم از کجا بهش شک داشتی؟؟ و میدونستی داره بهت خیانت میکنه؟ شوهر منم ی رفتارای مشکوکی داره

خیلیا روابط مخفی داشتن دارن و خواهند داشت 

شما اولین نفر نیستید 

تنوع طلبی جنسی تو مردا زیاده و اونایی که فرصت پیدا کنن و میل جنسیشونم زیاد باشه حتمن میرن دنبال رابطه جدید 

حالا خیلیاشو فقط خدا ازش خبر داره 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2706