2703
2713

البته تاپیک سرکاری ربطی به عضویت نداره 

تعداد پستات چقدر کم !

من خودم جز قدیمی هام نی نی یار قطعم کرده 

شما رو یادم نمیاد دیده باشم🤔

واقعا از ته دلم دوست دارم سرکاری باشه نه واقعیت 

مردي ازدواج مجدد👰🏼👴🏼 ميكنه و وقتي زن متوجه ميشه به روي خودش نمياره و خودش رو به بي اطلاعي مي ...

این زن خیالی نسلش منقرض شده

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مردي ازدواج مجدد👰🏼👴🏼 ميكنه و وقتي زن متوجه ميشه به روي خودش نمياره و خودش رو به بي اطلاعي مي ...

مگه همه چی خرجی و شب خوابیدنه؟ این چه سطح فکریه؟؟؟؟ تعهد وفاداری احساس اطمینان اینا کشکه!؟؟؟؟ 

مردا برن هزار غلط بکنن زنه به روی خودش نیاره خانومای اینطوری مردهارو پررو کردن

....... I'm in love I'm not alone 💖💖
2456

میخوام صدسال سیاه شبا جنازش پیشم نباشه خرجیشم بخوره تو سرش کادوهاشم به درک.چه صبری داشته 🤢🤢🤢

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

امبدوارم عیدی سال جدیدت نی نی باشه عزیزم به حق اقا حسین (ع)

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
2714
من ریپلای کردم 😢 مخام بگم لایک😁

با مخالفا بودم 

ک نیان پاچمو بگیرن😁😁

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

دیشب همسرم خوابش برد و من خواستم موبایلشو بردارم و بذارم کنار. کنجکاو شدم که حالا که قفلش بازه صفحات بازش رو ببینم یه صفحه چت اومد بالا. باورم نمیشد که همسر من این چیزها رو نوشته. یه زنی تو زندگیش بود. نوشته ها رو میرفتم بالا تا اینکه فهمیدم خانمی که به اسم زن شوهر دار سه سال پیش تو دفترش آورده ، صیغه کرده. بهم ازراز علاقه هم کرده بودند. براش خرید میکرده. تمام زدنم یخ کردت بود. این خانم بعد از زایملن من اومد پیش شوهرم دختر بیست ساله داره. در واقع به جای من اومد که کارای منو انجام بده،خودم کار یادش دادم. دنیا روی سرم خراب شد. همه شکی که تو این سالها داشتم به یقین بدل شد

Lilypie Pregnancy tickers
شوهر منم همینطور عزیزم الانم خونه بابامم دارم طلاق میگیرم خیلی سخت و تلخه

اون کسی ک اومده تو زندگیت باید بره بیرون نه شما.اون منتظر همین حرکت شما بوده ک جاشو محکم کنه...امیدوارم حل شه عزیزم 😢

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
یعنی زن داشت

دقیقا مثل استارتر سه ساله صیغه مخفی داشته تازه فهمیدم.

البته که به خاطر بچه هام چشممو رو خیلی چیزا هم بستم بی تاثیر نیست.

یه طورایی میدونستم داره خیانت میکنه ولی انکار میکردم میگفتم نه دروغه شوهرم اهل این چیزا نیست

ولی کاش همون چند سال پیش واقعیت و قبول میکردم الان طلاقمم تموم شده بود.

البته شرایط خونوادمم خوب نیست بی تاثیر نیست.

2706