1464
1482
شوهر منم همینطور عزیزم الانم خونه بابامم دارم طلاق میگیرم خیلی سخت و تلخه

اون کسی ک اومده تو زندگیت باید بره بیرون نه شما.اون منتظر همین حرکت شما بوده ک جاشو محکم کنه...امیدوارم حل شه عزیزم 😢

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
البته تاپیک سرکاری ربطی به عضویت نداره  تعداد پستات چقدر کم ! من خودم جز قدیمی هام نی نی یار ...

اینجا همه قدیمین تازه عضو شدن 😎😎😎

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💉💉💊💊👩‍🎓👩‍⚕️باردار نیستم تیکر امتحانات دانشگاهه🤓

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

یعنی زن داشت

دقیقا مثل استارتر سه ساله صیغه مخفی داشته تازه فهمیدم.

البته که به خاطر بچه هام چشممو رو خیلی چیزا هم بستم بی تاثیر نیست.

یه طورایی میدونستم داره خیانت میکنه ولی انکار میکردم میگفتم نه دروغه شوهرم اهل این چیزا نیست

ولی کاش همون چند سال پیش واقعیت و قبول میکردم الان طلاقمم تموم شده بود.

البته شرایط خونوادمم خوب نیست بی تاثیر نیست.

یا خدا . 

امروز منم شوهرم ۱۵۰هزار گزاشت جیبش رفت .چیزیم نمیخایم . حالا همش فکرم مشغوله چرا  برداشت برای چی میخاد. ازشم پرسیدم جواب نداد .

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜برای سالم بودن و سلامت بدنیا اومدن دخترم یه صلوات هدیه کن برام    
1473
مردي ازدواج مجدد👰🏼👴🏼 ميكنه و وقتي زن متوجه ميشه به روي خودش نمياره و خودش رو به بي اطلاعي مي ...

چ زن مزخرفی. کمبود محبت داشته فقط خواسته همونارو جبران کنه😒 !

همسرم قلب من ... نی نیم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم پشتگاهم... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
8
دقیقا مثل استارتر سه ساله صیغه مخفی داشته تازه فهمیدم. البته که به خاطر بچه هام چشممو رو خیلی چیزا ...

عزیزم ناراحت شدم متولد ۷۳ هستی چند تا بچه داری 

میگذرد حتی اگه امروزم این میز رو گردگیری نکنی....بیرون بزن رها بکن دلواپسی هایت را ....درست زمانی که ما نگران چینی های گل سرخمان بودیم ،چیزای زیادی شکسته هست .
شوهرم رو بیدار کردم. تولش گفت تو تنها زن زندگیمی. بعد گفت له خاطر رضای خدا صیغه اش کردم. من حتی دستم ...

ای وای . خدا رحم کنه بهت 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜برای سالم بودن و سلامت بدنیا اومدن دخترم یه صلوات هدیه کن برام    
1476
اون کسی ک اومده تو زندگیت باید بره بیرون نه شما.اون منتظر همین حرکت شما بوده ک جاشو محکم کنه...امیدو ...

اون رفته عزیزم 

خودش اومد بهم گفت به شوهرت بگو طلاقم بده دست از سرم برداره

گفته اصلا ولم نمیکنه.اون از چند سال پیش دوست پسر داشت میخواست بره صیغه اون بشه 

الانم رفته صیغه اون شده.کلا کارشون همینه تا طرف پولاش که ته کشید میرن سمت نفر بعدی واین قضیه ادامه داره.

دقیقا مثل استارتر سه ساله صیغه مخفی داشته تازه فهمیدم. البته که به خاطر بچه هام چشممو رو خیلی چیزا ...

میشه بپرسم از کجا بهش شک داشتی؟؟ و میدونستی داره بهت خیانت میکنه؟ شوهر منم ی رفتارای مشکوکی داره

خیلیا روابط مخفی داشتن دارن و خواهند داشت 

شما اولین نفر نیستید 

تنوع طلبی جنسی تو مردا زیاده و اونایی که فرصت پیدا کنن و میل جنسیشونم زیاد باشه حتمن میرن دنبال رابطه جدید 

حالا خیلیاشو فقط خدا ازش خبر داره 

خدایا خودت می دونی چمه😘😁.الهی آمین
1457