1464
1411
شوهر منم همینطور عزیزم الانم خونه بابامم دارم طلاق میگیرم خیلی سخت و تلخه

یعنی زن داشت

میگذرد حتی اگه امروزم این میز رو گردگیری نکنی....بیرون بزن رها بکن دلواپسی هایت را ....درست زمانی که ما نگران چینی های گل سرخمان بودیم ،چیزای زیادی شکسته هست .

مردي ازدواج مجدد👰🏼👴🏼 ميكنه

و وقتي زن متوجه ميشه به روي خودش نمياره و خودش رو به بي اطلاعي ميزنه. شرايط زندگي روز به روز بهتر ميشه و ١٦ سال به خوبي و خوشي زندگي ميكنند. مرد ميميره و بعد از مراسم خانواده مرد تو خونه جمع ميشن و ميخوان موضوع ازدواج مجدد مرحوم رو به خانم بگن. زن هم خيلي عادي و بيخيال بهشون نگاه ميكنه. بالاخره پدرشوهرش مياد ميگه دخترم ميخوام موضوع مهمي رو باهات درميون بگذارم فقط ازت خواهش ميكنم منطقي باش و شرايط رو از اين كه هست سخت تر نكن. زن ميپرسه ميخواي درمورد ازدواج دوم شوهرم صحبت كني؟ همه با تعجب ميگن مگه تو ميدونستي؟ ميگه از همون ابتدا فهميدم ولي به روي خودم نياوردم چون اگه اون روز دعوا راه مينداختم .....

شبهامون رو تقسيم ميكرد خرجي خونه رو تقسيم ميكرد تا ازم ناراحت ميشد ميرفت پيش اون يكي من هم خودم رو به بي اطلاعي زدم و درنتيجه:

هرشب كنارم بود از اين ميترسيد كه متوجه بشم خرجي خونه بيشتر شد و مرتب برام هديه ميخريد هميشه دنبال راضي كردنم بود و ميترسيد پيش من لو بره اصلاً بهترين سالهاي همونهايي بود كه اون ازدواج مجدد كرده بود و من مثل ملكه زندگي ميكردم و شوهرم مثل مرگ ازم ميترسيد. از اين بهتر چي بخوام؟

ميگن شيطون كتاباشو جمع كرده رفته پيشش براي يك دوره آموزش فشرده ....😑😶😐

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

چه سال پر برکتی رو آغاز کردی     

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1473
خسته باشی س سال دیگم صبر میکردی فقققط طلاق جواب خیانت یا خیانته یا جدایی نظر شخصیمه  ریپلا ...

من ریپلای کردم

😢

مخام بگم لایک😁

حالم از خودتـو ،صداتـــو ،قدبلندت و چشــاے درشت لعنتیت بهم میخوره عوضی
1334

البته تاپیک سرکاری ربطی به عضویت نداره 

تعداد پستات چقدر کم !

من خودم جز قدیمی هام نی نی یار قطعم کرده 

شما رو یادم نمیاد دیده باشم🤔

واقعا از ته دلم دوست دارم سرکاری باشه نه واقعیت 

مردي ازدواج مجدد👰🏼👴🏼 ميكنه و وقتي زن متوجه ميشه به روي خودش نمياره و خودش رو به بي اطلاعي مي ...

مگه همه چی خرجی و شب خوابیدنه؟ این چه سطح فکریه؟؟؟؟ تعهد وفاداری احساس اطمینان اینا کشکه!؟؟؟؟ 

مردا برن هزار غلط بکنن زنه به روی خودش نیاره خانومای اینطوری مردهارو پررو کردن

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💉💉💊💊👩‍🎓👩‍⚕️باردار نیستم تیکر امتحانات دانشگاهه🤓
1474
مردي ازدواج مجدد👰🏼👴🏼 ميكنه و وقتي زن متوجه ميشه به روي خودش نمياره و خودش رو به بي اطلاعي مي ...

میخوام صدسال سیاه شبا جنازش پیشم نباشه خرجیشم بخوره تو سرش کادوهاشم به درک.چه صبری داشته 🤢🤢🤢

میشه ی صلوات مهمونم کنین خدا بهم آرامش بده🙏🙏

امبدوارم عیدی سال جدیدت نی نی باشه عزیزم به حق اقا حسین (ع)

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍

دیشب همسرم خوابش برد و من خواستم موبایلشو بردارم و بذارم کنار. کنجکاو شدم که حالا که قفلش بازه صفحات بازش رو ببینم یه صفحه چت اومد بالا. باورم نمیشد که همسر من این چیزها رو نوشته. یه زنی تو زندگیش بود. نوشته ها رو میرفتم بالا تا اینکه فهمیدم خانمی که به اسم زن شوهر دار سه سال پیش تو دفترش آورده ، صیغه کرده. بهم ازراز علاقه هم کرده بودند. براش خرید میکرده. تمام زدنم یخ کردت بود. این خانم بعد از زایملن من اومد پیش شوهرم دختر بیست ساله داره. در واقع به جای من اومد که کارای منو انجام بده،خودم کار یادش دادم. دنیا روی سرم خراب شد. همه شکی که تو این سالها داشتم به یقین بدل شد

Lilypie Pregnancy tickers
1508