2091
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

نه واقعا ماشالا تو این گرونی واقعا مرده 😂😂

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

تاریخ عضویت 87هس یا من اشتباه میبینم 😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮

....... I'm in love I'm not alone 💖💖
2032
2104

چ تلخ

من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم.میشع برای آرامشم و عاقبت بخیری خودمو دخترم دعا کنید♥️🎈واینکه دعا کنید دخترم آروم بشه انقد اذیت نکنه ...از ته دلم دوستتون دارم .امضای قبلیمو عوض کردم ،چون بچه ها گاهی خیلی بخاطرم ناراحت میشدن ک طاقت نداشتم..من همونم ک بخاطر خیانت و کتک بعد۷ سال جداشدم همه چیو بخشیدم بهش ک طلاقم بده و راحت بشم...دل کندن از زندگی ک با هزاررررامیدو ارزو ساختیش واقعا سخته و من از عمق وجود شکستم.

خسته باشی

س سال دیگم صبر میکردی

فقققط طلاق

جواب خیانت یا خیانته یا جدایی

نظر شخصیمه 

ریپلای ممنوع😐

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
1718