1920
1924

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

نه واقعا ماشالا تو این گرونی واقعا مرده 😂😂

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

تاریخ عضویت 87هس یا من اشتباه میبینم 😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮

💎🌹🌷🌼🌻🌺🌈☔🌞🌠🛸♥️🔮🎶🎼💊💉
1911
1826

چ تلخ

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر طلاقـــمہ و آزادے از بند مردے ڪه مال من نبــود💪💪من از۱۴فروردین خونه بابامم،شوهرم دوستم نداشت‌،نه زشتم نه بدتیپ ،بهش میرسیدم انقدرررررکه جو برداشتش که کی هست،ازاون طرفم خیانتای بیش از حدش ،دست بزنش،فحاشی هاش،بی مهری هاش باعث شد کم بیارم ،با یه دختر دوساله که دنیامه ،دیگع تحملی برای جنگیدن ندارم ،خسته شدم ،کم اوردم،و ولش کردم برای هرزه هایی ک میمرد براشون و نمیدونست فقد برای خالی کردن جیبش باهاشن،مارو ول کرد تا به اونا برسع،خــــدایا تو که شاهد تمام زندگیم بودی ،تقاص کارایی ک کرده رو میخام ،من هیچوقت نمیبخشمش عوضی رو ،که من عاشقش بودم و منو انقددددد عذاب داد و نهایت گفت برو ،چرا تو زندگی خصوصیم دخالت میکنی؟همین !یه صلوات یا یه دعا مهمونم کنید ،تصمیمم طلاقه ،دیگه بریدم واقعا،تلاش و دستوپازدن فقد عمرمونو تلف میکنه

خسته باشی

س سال دیگم صبر میکردی

فقققط طلاق

جواب خیانت یا خیانته یا جدایی

نظر شخصیمه 

ریپلای ممنوع😐

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
1918