1472
1411
شوهرم رو بیدار کردم. تولش گفت تو تنها زن زندگیمی. بعد گفت له خاطر رضای خدا صیغه اش کردم. من حتی دستم ...

وای تف تو اون ذاتش😒😒😒بگو اسم خدا رو نیارررررر

ینی میشه منم مادر شم؟😢امضامو دیدین ی آمین بگین🌹بادلای پاکتون💝 اخه خیلی تنهام💔

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

گفت که از شوهرش طلاق گرفته بود . در صورتی که به همه گفته که شوهر داره. گفت که همه دنبالش بودن که ازش سو استفاده بکنند اما من گرفتمش که حمایتش کنم

گفت که قول شرف دادم که تا آخر عمر حمایتش کنم. من چکار کنم. نمی خوام طلاق بگیرم. دنیام، اعتمادم و همه چیزم رو از دست دادم.

19 ساله ازدواج کردم. دو تا پسر 9 و 3 ساله دارم.

Lilypie Pregnancy tickers
اون رفته عزیزم  خودش اومد بهم گفت به شوهرت بگو طلاقم بده دست از سرم برداره گفته اصلا ولم نمیک ...

خیلی ناراحت شدم.انشالله زندگی بعدیت چر ارامش و خوشبختی باشه

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
1449

نمیدونم چرا مردا اینقدر فداکار شدن همه گندی میزنن بعدم میگن به خاطر رضای خدا این کارو کردم.آخه الدنگ اگه میخوای ثواب کنی به خانمت بگو فلانی فقیره بیا این پولو بگیر ماهیانه بده بهش نه این که فقط به خاطر شهوترانی خودت بری صیغه کنی و بعدم کلاه شرعی بزاری سر کارات

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
اون که اره  چون اکثرا هر سال کاربری جدید میسازن من به خودم شک ندارم  که قطع شدم وگرنه نم ...

باشه تو خوبی 

بشین صندلی جلو 😑😑

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💉💉💊💊👩‍🎓👩‍⚕️باردار نیستم تیکر امتحانات دانشگاهه🤓
دقیقا مثل استارتر سه ساله صیغه مخفی داشته تازه فهمیدم. البته که به خاطر بچه هام چشممو رو خیلی چیزا ...

اینایی که صیغه میکنن و ... 

چه جوری خانوماشون متوجه نمیشن ؟

بالاخره به پولی از حساب شوهرا کم میشه یا زنگ و پیام های مشکوک یا دیر اومدن و پیچوندنا

درسته؟!

یعنی شما متوجه نشدی اونم چند سال؟!

1476
عزیزم ناراحت شدم متولد ۷۳ هستی چند تا بچه داری 

دوتا

اگه بدونی زنه چه چیزایی برام تعریف کردقلبم تیکه تیکه شد.

کلا همه پولاشو خرج اون میکرده که ولش نکنه.

اونم چی زنه هم سن منه واز چاقی داره میترکه و اصلا هم خوشگل نیست با هزار تا لوازم آرایش.

گفت که از شوهرش طلاق گرفته بود . در صورتی که به همه گفته که شوهر داره. گفت که همه دنبالش بودن که ازش ...

دیگه باید بین شما دونفر یکیو انتخاب کنه 

دیوار حاشا بلنده 

اگه نگران خانومه بود به یه مرد مجرد گِرِه میزد  نه به خودش

عضویتت مبارک

دیگه همه جا جواب نمیده که😆😆

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
1457